zdrowy kiełek
Zdrowie Tarczycy i Hashimoto

Zdrowie tarczycy i Hashimoto — zadbaj o sprawny gruczoł

Tarczyca to niewielki gruczoł, który produkuje hormony odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie człowieka. Wpływają one na jego rozwój i metabolizm. Wszelkie niedobory mogą prowadzić do zahamowania wzrostu u dzieci i konsekwencji zdrowotnych u dorosłych. Dlatego tak istotne jest dbanie o...

Zdrowie tarczycy i Hashimoto — zadbaj o sprawny gruczoł

Tarczyca to niewielki gruczoł, który produkuje hormony odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie człowieka. Wpływają one na jego rozwój i metabolizm. Wszelkie niedobory mogą prowadzić do zahamowania wzrostu u dzieci i konsekwencji zdrowotnych u dorosłych. Dlatego tak istotne jest dbanie o zdrowie tarczycy. Hashimoto to jej przewlekłe zapalenie. Układ odpornościowy nie pracuje tak, jak powinien i organizm atakuje własne komórki. 

Preparaty wspomagające pracę gruczołu — zdrowie tarczycy i Hashimoto

By wesprzeć pracę tarczycy, należy regularnie przyjmować dedykowane leki i wprowadzić suplementację. W kategorii zdrowie tarczycy i Hashimoto wprowadziliśmy wszystkie produkty, które usprawnią działanie gruczołu. Znajdziesz tu zarówno enzymy trawienne, jak i niezbędny selen i kompleksy witaminowe. To nie koniec! Biotyna, niacyna, magnez, kwas foliowy, zestawy z bioflawonoidami — sprawdź nasz asortyment od podszewki! Zapraszamy!

Więcej

Zdrowie Tarczycy i Hashimoto Jest 894 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 894 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 894 elementów

Partnerzy

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i aktualnymi promocjami?

Zapisz się do newslettera