zdrowy kiełek
Alternatywy mleka

Zdrowe alternatywy mleka krowiego

Nie każda osoba może spożywać mleko krowie. Czasami jest to podyktowane nietolerancją laktozy i różnymi schorzeniami, czasami własnym wyborem. Na szczęście istnieje wiele różnych zamienników, które świetnie smakują i dodatkowo dostarczają niezbędnych składników odżywczych. Delikatne w smaku, niezawierające cukró...

Zdrowe alternatywy mleka krowiego

Nie każda osoba może spożywać mleko krowie. Czasami jest to podyktowane nietolerancją laktozy i różnymi schorzeniami, czasami własnym wyborem. Na szczęście istnieje wiele różnych zamienników, które świetnie smakują i dodatkowo dostarczają niezbędnych składników odżywczych. Delikatne w smaku, niezawierające cukrów, wzbogacane zdrowymi dodatkami i witaminami… Napoje mleczne to świetne alternatywy mleka pochodzącego od krów. Odpowiednie dla osób w każdym wieku, jak również dla dzieci.

Alternatywy mleka z naszego asortymentu – jest w czym wybierać!

Jeśli szukasz zdrowszej i lepszej alternatywy mleka krowiego, jesteś w dobrym miejscu. Oferujemy szeroką gamę napojów, zagęszczonych mleczek, past i mlek kokosowych oraz innych produktów. Soja, ryż, owies, wanilia, migdały, proso czy kokos – wybieraj wśród swoich ulubionych smaków. Potrzebujesz alternatywy dla tradycyjnego mleka w proszku? Również ją mamy, w postaci napoju kokosowego w proszku. Rozsmakuj się w naszych produktach już dziś.

Więcej

Alternatywy mleka Jest 19 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów

Partnerzy

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i aktualnymi promocjami?

Zapisz się do newslettera