zdrowy kiełek

Witamina B12 Metylowana Boost Pure Energy SPRAY 25ml BetterYou

Suplement Diety- NOWE OPAKOWANIE Z BIAŁYM NAPISEM

Metylokobalamina jest jedną z aktywnych form witaminy B12. Wygodna w użyciu witamina B12 Boost Pure Energy dzięki podjęzykowej aplikacji jest dostarczana bezpośrednio do krwiobiegu. Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, poprawia pamięć, koncentrację, stymuluje syntezę serotoniny. Wspiera układ krwionośny i odpornościowy, poprawia nastrój. Witamina B12 neutralizuje także homocysteinę, zapobiegając chorobie serca i krążenia. Metylokabalamina jest aktywną formą witaminy B12, bardzo dobrze przyswajalną. O smaku morelowym.

Formuła Boost B12 Pure Energy firmy BetterYou zapewnia wysoką przyswajalność i wygodę użycia. Idealna dla osób prowadzących aktywny tryb życia, osób odczuwających zmęczenie, oraz często podróżujących. Ważna dla wegan i wegetarian. Odpowiednie dla wegetarian, diabetyków, chorych na celiakię. Nie zawiera żadnych sztucznych barwników i aromatów; alkoholu, glutenu, tłuszczu, soli, drożdży i laktozy.

"Suplementacja podjęzykowa jest wyjątkowo skuteczną i efektywną metodą uzupełniania niedoborów, ponieważ opiera się na natychmiastowym przeniesieniu witamin bezpośrednio do układu krwionośnego"-mówi Andrew Thomas, właściciel BetterYou.

Dlaczego suplementacja podjęzykowa BetterYou?

  • unikalna forma sprayu 

  • gwarantowana najwyższa przyswajalność*

  • witaminy dostarczane bezpośrednio do układu krwionośnego 

  • wygoda, uniwersalność

  • 100% naturalnych składników

  • wyprodukowane w Wielkiej Brytanii

*School of Pharmacology,Cardiff University

Składniki: oczyszczona woda, ksylitol, naturalny smak morelowy, kwas cytrynowy, witamina B12 (metylokobalamina), naturalny środek konserwujący: sorbinian potasu, ekstrakt z zielonej herbaty, chlorek chromu.

Zawartość w porcji dziennej

Składnik                                                              1 aplikacja ( 0,14 ml)            %ZDS*

witamina B12 (metylokobalamina)                             300 ug                           12 000

chrom (chlorek)                                                         10 ug                               25

ekstrakt zielonej herbaty                                           0,5 mg

*Zalecane Dzienne Spożycie

Sposób użycia: Raz na dobę jedna aplikacja (naciśnięcie pompki) bezpośrednio do ust (pod język) lub na wewnętrzną stronę policzka.

Wstrząsnąć przed każdym użyciem

Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Podmiot odpowiedzialny i dystrybutor:
Olivit Sp. z o.o.
ul. Blacharska 11

BetterYou

Więcej szczegółów

7 Przedmioty

Cena:62,99 zł

_ +