zdrowy kiełek

Nasza Misja - Zdrowy Kiełek

Zdrowy Kiełek ma na celu szerzenie profilaktyki zdrowia wśród swoich klientów, zachęcanie ich do aktywnego i ….smacznego stylu życia. Chcemy aby domowe spiżarki i apteczki wypełniły się głównie życiodajnymi produktami korzystnymi dla naszego zdrowia oraz bezpiecznymi dla naturalnego środowiska. Między innymi dlatego w naszym sklepie rządzi zasada wysokiej jakości artykułów żywnościowych, uzyskanych etycznie, w zgodzie z naturą i wolnych od GMO. Pierwszeństwo na półkach mają produkty rodzime, wspierające polskich rolników i producentów żywności. Poza tym, w naszej ofercie znajdą Państwo nowinki ze świata dotyczące najnowszych trendów żywieniowych oraz nagradzane zagraniczne marki witamin i minerałów na bazie eko żywności. Zachęcamy również do wypróbowania Super Food czyli superżywności, która jest bardzo bogata w cenne składniki odżywiające nasze komórki i dająca im nieograniczone siły witalne. Do tej grupy przykładowo zaliczamy spirulinę, jagody goji, acai ale również nasze rodzime jak buraki, borówkę czarną, aronię, zielony jęczmień czy pszenicę, orzechy włoskie.

622.png 624.png

Dysponujemy bogatą informacją o wykorzystaniu poszczególnych produktów sprzedawanych w sklepie oraz receptury przygotowania ciekawych potraw na bazie życiodajnych składników. U nas będą mogli Państwo posmakować zdrowej żywności i przekonać się, że taka żywność może być znakomitym tanim lekarstwem.

Zapraszamy do nas wszystkich zainteresowanych zdrowym odżywianiem i aktywnym stylem życia. Chętnie służymy poradami dietetycznymi oraz wszelką informacją na temat naturalnych sposobów profilaktyki zdrowotnej.


Partnerzy