zdrowy kiełek
F-VIT B3 (Niacyna w proszku) ilość porcji 240 ForMeds Zobacz większe

F-VIT B3 (Niacyna w proszku) 60 ilość porcji 48g ForMeds- 60 dni stosowania

Suplement diety

F-vit B3

50 mg niacyny w formie kwasu nikotynowego (wit. B5)
  • dla wsparcia układu nerwowego
  • dla utrzymania prawidłowych funkcji psychologicznych
  • dla zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia
  • dla prawidłowego metabolizmu energetycznego
  • dla prawidłowego stanu błon śluzowych

Sposób spożycia: Wsypać 1 porcję (1 płaska miarka) do suchego naczynia. Dodać 200 ml wody lub innego napoju i wymieszać. Należy zachować kolejność przygotowania, aby dokładnie rozpuścić proszek. Spożywać 1 raz dziennie w trakcie posiłku. Przed użyciem energicznie wstrząsnąć pojemnik.

Zalecane dzienne spożycie: Zalecana porcja dzienna (0,8 g) zawiera (referencyjna wartość spożycia %):
Niacyna (kwas nikotynowy) - 50 mg (312%)
Inulina - 750 mg

Składniki:

Inulina (korzeń cykorii), niacyna (kwas nikotynowy)

Przechowywanie: Chronić przed światłem, przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po każdym spożyciu zamknąć opakowanie.

Środki ostrożności:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Spożycie kwasu nikotynowego może powodować zaczerwienienie twarzy (efekt flush), które ustąpi po ok. godzinie. Efekt ten jest związany z rozszerzeniem naczyń krwionośnych.

Formeds to polska firma z tradycjami, która już od prawie 10 lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości suplementów diety. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ponieważ takich firm na polskim rynku jest naprawdę wiele. To co odróżnia produkty Formeds od konkurencji to jej osiągnięcia. Produkty, w tym suplementy diety są produkowane wyłącznie z naturalnych składników są dobrze znane wśród klientów krajowych i zagranicznych.  

Grunwaldzka 184
60-166 Poznań

formeds.pl

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Cena:41,39 zł