zdrowy kiełek

Swanson D- Mannoza Proszek 50g

Suplement Diety

D-mannoza to monosacharyd o właściwościach zapobiegających infekcjom dróg moczowych i pęcherza moczowego. D-mannoza nie tylko ochrania błony śluzowe ale również otacza komórki patogennych bakterii nie pozwalając im przyczepić się do dróg moczowych. W ten sposób bakterie krążą jedynie i są skutecznie wydalane wraz z moczem. Większość infekcji dróg moczowych jest spowodowana zakażeniem E. coli, bakterii, które normalnie bytują w przewodzie pokarmowym człowieka. Jej nadmiar natomiast prowadzi do infekcji.

Badania naukowe udokumentowały, że nawet 1 dzień stosowania D-mannozy może skutecznie zahamować przerost E.coli w drogach moczowych:

- wspiera zdrowie kobiet

- szybko działa , dociera do układu moczowego w ciągu 1 godziny

Skład: D-mannoza, 40 porcji

SPOSÓB UŻYCIA: Jedną drugą miarki (1,25g) wymieszać z wodą lub ulubionym napojem (nie kwaśnym) raz dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

SkładnikZawartość 1/2 miarki%RWS
UT-PRO™ D-mannoza 1.25g -
%RWS - dzienna referencyjna wartość spożycia

Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Badania i publikacje naukowe:

1.d-Mannose for Prevention of Recurrent Urinary Tract Infection Among WomenA Randomized Clinical Trial

Gail Hayward, DPhil1; Sam Mort, PGCert1; Alastair D. Hay, MD2; et al, April 8, 2024

2.A Randomized Controlled Trial Comparing a New D-Mannose-based Dietary Supplement to Placebo for the Treatment of Uncomplicated Escherichia coli Urinary Tract Infections, Stefano Salvatore  1 Alessandro Ferdinando Ruffolo  2 Guglielmo Stabile  3 Arianna Casiraghi  1 Gabriella Zito  3 Francesco De Seta  3,  6 styczeń 2023r.

3.Role of D-Mannose in the Prevention of Recurrent Urinary Tract Infections: Evidence from a Systematic Review of the Literature

04/09/2020r.

Producent: Swanson Health Products Fargo, ND 58108

Informacje o producencie: Firma Swanson Health Products została założona w 1969 roku, jako wynik marzenia jednego człowieka o obdarowaniu całego świata dobrym zdrowiem. Do dzisiaj Firma kontynuując to marzenie, dociera do milionów ludzi świadomych swojego zdrowia w Stanach Zjednoczonych oraz na całym świecie. Swanson Health Products jest dumne ze swoich produktów i robi wszystko aby klienci byli w pełni zadowoleni. Te działania są czynione od początku istnienia firmy i przyniosły jej wiele splendoru oraz rzesze stałych, powracających klientów. Firma Swanson Health Products stara się aby: Cena produktu była możliwie najniższa. Czystość i Skuteczność była na jak najwyższym poziomie. Od kiedy firma szczyci się certyfikatem Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) składniki są testowane na różnych etapach całego procesu produkcji w celu sprawdzenia czystości i mocy a gotowe produkty są badane przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia że, to co na etykiecie to jest w produkcie.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Cena:98,50 zł