zdrowy kiełek
Guz Brzozy- CHAGA-  EKO 50g Dary Natury- Mix Zobacz większe

Guz Brzozy- CHAGA- EKO 50g Dary Natury- Mix

Guz brzozy jest ludowym środkiem przeciwrakowym.

Ekologiczny guz brzozy, pozyskiwany wyłącznie ze specjalnie wydzielonych obszarów, bez szkody dla przyrody. Jest surowcem stosowanym we wschodniej medycynie ludowej od setek lat. Służy do sporządzania napojów o intensywnym smaku i ciemnej barwie.

Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Składniki: białoporek brzozowy (Piptoporus betulinus)* 50%, błyskoporek podkorowy (Inonotus obliquus)* 50%. *produkt rolnictwa ekologicznego

Sposób użycia: jedną łyżeczkę zalać szklanką wrzątku i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia na około 10-15 minut. Pić 1-2 razy dziennie.

Masa netto: 50 g

Warunki przechowywania: przechowywać w suchym miejscu.

Firma Dary Natury powstała w latach 90-tych, w niewielkiej, ukrytej wśród lasów wsi Koryciny, w podlaskiej gminie Grodzisk. To stąd pochodzi właściciel firmy, Mirosław Angielczyk, który od najmłodszych lat zajmował się zbieraniem ziół i tworzeniem własnych mieszanek, ale również, co niezwykle cenne, gromadzeniem przekazów o tradycyjnym wykorzystaniu ziół. Długa historia zbioru ziół ze stanowisk naturalnych, ich przetwarzania i wykorzystywania, krystalicznie czyste tereny i bujna, praktycznie dzika roślinność, czynią Podlasie sercem polskiego zielarstwa.

Dary Natury Sp. z o. o.

Koryciny 73,
17-315 Grodzisk

100338.png?preset=producent

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Cena:11,81 zł