zdrowy kiełek
Obniżka! Dermesa Sok z Żyworódki z gliceryną 100ml Zobacz większe

Dermesa Sok z Żyworódki z gliceryną 100ml

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 35zł

Dermesa Sok z Żyworódki z gliceryną 100 ml


Sok wykonany ze świeżych liści Żyworódki z dodatkiem gliceryny roślinnej. Kalanchoe (Żyworódka) wykorzystywana jest od stuleci na całym świecie w kosmetyce oraz farmacji. Jej niezywkle szerokie właściwości są obiektem badań instytutach europejskich jak i światowych. Stosowanie rośliny zewnętrznie wykazuje m.in. działania kojące, regenerujące.

Preparat Sok z żyworódki z gliceryną 100 ml – Dermesa przeznaczony po pielęgnacji skóry twarzy i całego ciała przeznaczony do skóry wrażliwej  oraz normalnej – przebadany dermatologicznie (odpowiedni u osób ze skórą normalną, mieszaną, tłustą i suchą).

Działanie soku z żyworódki z gliceryną potwierdzone badaniami aplikacyjnymi:

  • łagodzi podrażnienia skóry,
  • zmniejsza zaczerwienienia,
  • działa kojąco,
  • przywraca naturalny zdrowy wygląd skóry,
  • łagodzi uczucie swędzenia,
  • pielęgnuje i daje uczucie nawilżenia skóry,
  • łagodzi podrażnienia skóry po ukąszeniach komarów, meszek gzów,
  • odpowiedni jako preparat kojący na skórę po ukąszeniach.

Sposób użycia:
Zewnętrznie: aplikować na skórę w zależności od potrzeb nawet kilka razy dziennie. Przechowywać w temperaturze pokojowej w zacienionym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu przechowywać w lodówce. 

Składniki: Kalanchoe Daigremontiana Leaf Juice, Glycerin, Alcohol, thymus Vulgaris Leaf Extract.

Produkt wykonany ze świeżo ściętych roślin uprawianych w Polsce.

Producent:
Dermesa S.C. ul. Modlińska 161, 05-135 Wieliszew
info@dermesa.pl

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

Cena:30,80 zł

-12%

35,00 zł

_ +