zdrowy kiełek
Ekologiczne Kadzidełko na Komary 5 sztuk Dary Natury Zobacz większe

Ekologiczne Kadzidełko na Komary 5 sztuk Dary Natury

To bardzo efektywna metoda na odstraszenie komarów w gospodarstwie domowym. Kadzidełko. W skład ekologicznego kadzidełka wchodzą zioła o działaniu odstraszającym owady (komary, muchy, gzy itp.). Podczas spalania z ziół uwalniają się olejki eteryczne, które unoszą się w powietrzu i skutecznie odstraszają owady. Kadzidełko można tlić : - wewnątrz pomieszczenia, - na zewnątrz - umieszczając np. pod stołem lub stawiać w drzwiach wejściowych lub oknie.

Ekologiczne kadzidełka odstraszające komary, 5 sztuk w opakowaniu. Kadzidełko jest w pełni bezpieczne, składa się wyłącznie z ziół bez żadnych dodatków chemicznych.

Skład: ziele bagna, wrotyczu, piołunu; kwiat lawendy; huba brzozowa.

*Produkty rolnictwa ekologicznego. Jednostka certyfikującą - Ekogwarancja PTRE sp.zoo nr. RE-01/2005/PL Sposób użycia: Kadzidełko ustawić na niepalnym podłożu i podpalić lekko rozdmuchując, dalej tli się samodzielnie przez godzinę. W zamkniętym pomieszczeniu zapach kadzidełka utrzymuje się ok. 2-3 godziny.

Firma Dary Natury powstała w latach 90-tych, w niewielkiej, ukrytej wśród lasów wsi Koryciny, w podlaskiej gminie Grodzisk. To stąd pochodzi właściciel firmy, Mirosław Angielczyk, który od najmłodszych lat zajmował się zbieraniem ziół i tworzeniem własnych mieszanek, ale również, co niezwykle cenne, gromadzeniem przekazów o tradycyjnym wykorzystaniu ziół. Długa historia zbioru ziół ze stanowisk naturalnych, ich przetwarzania i wykorzystywania, krystalicznie czyste tereny i bujna, praktycznie dzika roślinność, czynią Podlasie sercem polskiego zielarstwa.

Dary Natury Sp. z o. o.

Koryciny 73,
17-315 Grodzisk

DARY

Więcej szczegółów

15 Przedmioty

Cena:16,28 zł

_ +