zdrowy kiełek
Pięciornik Gęsi Ziele EKO 50g - Dary Natury Zobacz większe

Pięciornik Gęsi Ziele EKO 50g - Dary Natury

Pięciornik gęsi, to gatunek niewielkiej, kwitnącej na żółto byliny z rodziny różowatych. Jego ziele jest surowcem o długiej historii zastosowania w przypadku kobiecych dolegliwości, szczególnie tych związanych z menstruacją. Wykazuje również korzystny wpływ na układ odpornościowy, działa przeciwzapalnie i przeciwalergicznie.

Składniki:
pięciornik gęsi ziele (Potentilla anserina - herba)* 100%.*produkt rolnictwa ekologicznego

Sposób użycia:
Jedną łyżeczkę zalać szklanką wrzątku i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia na około 10-15 minut. Pić 1-2 razy dziennie.

Masa netto:
50 g

Warunki przechowywania:
Przechowywać w suchym miejscu.

Firma Dary Natury powstała w latach 90-tych, w niewielkiej, ukrytej wśród lasów wsi Koryciny, w podlaskiej gminie Grodzisk. To stąd pochodzi właściciel firmy, Mirosław Angielczyk, który od najmłodszych lat zajmował się zbieraniem ziół i tworzeniem własnych mieszanek, ale również, co niezwykle cenne, gromadzeniem przekazów o tradycyjnym wykorzystaniu ziół. Długa historia zbioru ziół ze stanowisk naturalnych, ich przetwarzania i wykorzystywania, krystalicznie czyste tereny i bujna, praktycznie dzika roślinność, czynią Podlasie sercem polskiego zielarstwa.

Dary Natury

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Cena:3,19 zł