zdrowy kiełek
Swanson Ginko Biloba Ekstrakt 60mg 120kaps. Zobacz większe

Swanson Ginko Biloba Ekstrakt 60mg 120kaps. Ekstrakt z miłorzębu japońskiego

Suplement diety

Ekstrakt ginko biloba (miłorząb japoński)  renomowanej firmy Swanson dzięki zawartości glikozydów i terpenoidów poprawia krążenie krwi, a tym samym dotlenienie i odżywienie organizmu, a szczególnie mózgu.

Wyciąg wspiera dodatkowo pamięć oraz koncentrację.

Wartości odżywcze w jednej kapsułce: ginkgo biloba ekstrakt z liści (standaryzowane 24% (14,4mg) glikozydów flawonowych i 6% (3,6mg) laktonów terpenowych) 60mg

Składniki: ginkgo biloba, maka ryżowa, otoczka kapsułki: żelatyna, mieszanka ekstraktu ryżowego.

Sposób użycia: Jedna kapsułka dziennie.

Nie przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowny jako substytut prawidłowo zbilansowanej diety.

Przechowywanie: przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i matek karmiących.

Producent: Swanson Health Products Fargo, ND 58108

Informacje o producencie: Firma Swanson Health Products została założona w 1969 roku, jako wynik marzenia jednego człowieka o obdarowaniu całego świata dobrym zdrowiem. Do dzisiaj Firma kontynuując to marzenie, dociera do milionów ludzi świadomych swojego zdrowia w Stanach Zjednoczonych oraz na całym świecie. Swanson Health Products jest dumne ze swoich produktów i robi wszystko aby klienci byli w pełni zadowoleni. Te działania są czynione od początku istnienia firmy i przyniosły jej wiele splendoru oraz rzesze stałych, powracających klientów. Firma Swanson Health Products stara się aby: Cena produktu była możliwie najniższa. Czystość i Skuteczność była na jak najwyższym poziomie. Od kiedy firma szczyci się certyfikatem Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) składniki są testowane na różnych etapach całego procesu produkcji w celu sprawdzenia czystości i mocy a gotowe produkty są badane przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia że, to co na etykiecie to jest w produkcie.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Cena:37,84 zł