zdrowy kiełek
Ekologiczny Liść Babki Lancetowatej 25g Dary Natury Zobacz większe

Ekologiczny Liść Babki Lancetowatej 25g Dary Natury

Babka lancetowata jest rośliną z rodziny babkowatych, występującą powszechnie w całej Europie oraz północnej i środkowej Azji. Wykorzystywana jest zarówno w medycynie tradycyjnej, jak i konwencjonalnej. Wykazuje korzystny wpływ na wątrobę, układ oddechowy, równowagę mikrobiologiczną jelit oraz ich prawidłowe funkcjonowanie.

Składniki: babka lancetowata liść (Plantago lanceolata – folium)* 100%. *produkt rolnictwa ekologicznego

Sposób użycia: jedną łyżeczkę zalać szklanką wrzątku i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia na około 10-15 minut. Pić 1-2 razy dziennie.

Masa netto: 25 g

Warunki przechowywania: przechowywać w suchym miejscu.

Firma Dary Natury powstała w latach 90-tych, w niewielkiej, ukrytej wśród lasów wsi Koryciny, w podlaskiej gminie Grodzisk. To stąd pochodzi właściciel firmy, Mirosław Angielczyk, który od najmłodszych lat zajmował się zbieraniem ziół i tworzeniem własnych mieszanek, ale również, co niezwykle cenne, gromadzeniem przekazów o tradycyjnym wykorzystaniu ziół. Długa historia zbioru ziół ze stanowisk naturalnych, ich przetwarzania i wykorzystywania, krystalicznie czyste tereny i bujna, praktycznie dzika roślinność, czynią Podlasie sercem polskiego zielarstwa.

Dary Natury Sp. z o. o.

Koryciny 73,
17-315 Grodzisk

DARY

Więcej szczegółów

6 Przedmioty

Cena:5,28 zł

_ +