zdrowy kiełek
Niepokalanek 400mg 120kaps. Swanson Zobacz większe

Niepokalanek 400mg 120kaps. Swanson

Suplement diety

Chasteberry czy vitex agnus castus występuje w postaci drobnych kuleczek wielkości czarnego pieprzu. Pachnie miętowo.

Niepokalanek najczęściej jest stosowany w uzupełnianiu diety kobiet, ale także diety mężczyzn.

Uzupełniane niepokalankiem diety kobiet jest przydatne zarówno w okresie rozrodczym, jak też w okresie menopauzy.

Przynosi komfort podczas cyklu miesiączkowego, jak też poprawia samopoczucie fizyczne. Niepokalanek włączony do prawidłowo zbilansowanej diety kobiet w czasie klimakterium, przyczynia się do łagodzenia różnych objawów menopauzy.

Składniki 1 kapsułki: Niepokalanek pospolity (Vitex agnus-castus) (owoc) 400mg, żelatyna (otoczka kapsułki), stearynian magnezu i/lub krzemionka (substancje przeciwzbrylające) 

Sposób użycia: Jedna kapsułka dziennie.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Opakowanie: 120 kapsułek

Data ważności - MFG Date: W związku z nowymi zasadami GMP (Dobra Praktyka Wytwarzania) firma Swanson Health Products zmieniła oznaczanie swoich produktów w zakresie daty przydatności do spożycia. Przy kodzie paskowym lub pod butelką szklaną występuje wyrażenie "Mfg date" - co oznacza datę produkcji. Wszystkie produkty mają dwa 2 lata ważności od daty produkcji, natomiast niektóre probiotyki jeden (1) rok. Jeśli na produkcie znajduje się "Mfg date 10/17" to produkt zachowuje swoją ważność do 10/2019.

Producent: Swanson Health Products Fargo, ND 58108

Informacje o producencie: Firma Swanson Health Products została założona w 1969 roku, jako wynik marzenia jednego człowieka o obdarowaniu całego świata dobrym zdrowiem. Do dzisiaj Firma kontynuując to marzenie, dociera do milionów ludzi świadomych swojego zdrowia w Stanach Zjednoczonych oraz na całym świecie. Swanson Health Products jest dumne ze swoich produktów i robi wszystko aby klienci byli w pełni zadowoleni. Te działania są czynione od początku istnienia firmy i przyniosły jej wiele splendoru oraz rzesze stałych, powracających klientów. Firma Swanson Health Products stara się aby: Cena produktu była możliwie najniższa. Czystość i Skuteczność była na jak najwyższym poziomie. Od kiedy firma szczyci się certyfikatem Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) składniki są testowane na różnych etapach całego procesu produkcji w celu sprawdzenia czystości i mocy a gotowe produkty są badane przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia że, to co na etykiecie to jest w produkcie.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

Cena:33,38 zł

0,28 zł za 1szt

_ +