zdrowy kiełek
Obniżka! Synbiotyk dla Dzieci w Proszku z Witaminą C 50g Viridian Zobacz większe

Synbiotyk dla Dzieci w Proszku z Witaminą C 50g Viridian

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 98zł

Synbiotyk dla dzieci z witaminą C  to preparat zawierający tzw. dobre bakterie  czyli probiotyki z dodatkiem unikalnych prebiotyków FS2-60 oferujących pełne spektrum prebiotycznych oligosacharydów i inulinę pochodzenia roślinnego. Synbiotyk dla dzieci jest mieszanką 4 pożytecznych szczepów bakterii jelitowych Lactobacillus i Bifidobacterium, których skuteczność została potwierdzona badaniami klinicznymi. Dodany  Prebiotyk FS2-60 nie jest trawiony lecz wykorzystywany przez florę bakteryjną do  zwiększenia populacji przyjaznych bakterii Lactobacillus i Bifidobacterium, przy jednoczesnym zmniejszeniu populacji nieprzyjaznych dla naszego organizmu  gatunków bakterii.


Synbiotyk dla dzieci firmy Viridian   posiada również buforowaną witaminę C. Witamina C odgrywa istotną rolę w wielu dziedzinach ludzkiego zdrowia m.in. przyczynia się do prawidłowego tworzenia kolagenu oraz do prawidłowego funkcjonowania kości, chrząstki, skóry, dziąseł i zębów. 


Forma sproszkowana ułatwia przyjmowanie: prosto z łyżeczki lub dodając do napojów (soków) lub zmieszane z jedzeniem ( zimnym).

W opakowaniu znajduje się  łyżeczka z miarką 1 gramową. 

Witamina C - wspomaga tworzenie kolagenu oraz wpływa pozytywnie na funkcjonowanie układu nerwowego i odpornościowego.

Specjalnie opracowany dla dzieci w wieku 1-14 lat

Zalecane spożycie: dorośli, młodzież i dzieci spożywać 1 miarkę wymieszaną z płynem. Nie przekraczać maksymalnej ilości 1 porcji (1 g)dziennie.

UWAGI: Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed zażyciem preparatu przez kobiety w ciąży i karmiące piersią skonsultować się z lekarzem. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.

Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia.

Produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego – odpowiedni dla Wegan i Wegetarian.

Przechowywanie: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać z dala od bezpośredniego promieniowania słonecznego w temperaturze poniżej 30°C.

Skład produktu

Składniki: fruktooligosacharydy, inulina, askorbinian wapnia (witamina C),Lactobacillus acidophilus NCIMB 30157, Lactobacillus acidophilus NCIMB 30156, Bifidobacterium lactis NCIMB 30172,  Bifidobacterium bifidum NCIMB 30153.

Porcja dzienna (1 miarka = 1 g) zawiera:

Lactobacillus acidophilus NCIMB 30157 0,5x109CFU*, Lactobacillus acidophilus NCIMB 30156 0,5x109CFU*, Bifidobacterium lactis NCIMB 30172 0,5x109CFU*, Bifidobacterium bifidum NCIMB 30153 0,5x109CFU*, Witamina C 50 mg - 62,5%RWS, Fruktooligosacharydy 425 mg, Inuina 410 mg

*CFU – colony forming unit (jednostka tworząca kolonię bakterii).

RWS – Referencyjna Wartość Spożycia.

Suplementy Diety Viridian są nazywane etycznymi. Obejmuje to zarówno pochodzenie składników, proces produkcji jak i zawartość 100% aktywnych składników bez niepotrzebnych dodatków takich jak np.: sztuczne wypełniacze, substancje przeciwzbrylające-stearynian magnezu(inaczej nazywany na etykietach sole magnezowe kwasów tłuszczowych), cukier,talk oraz koloranty.

Produkty Viridian są tak czyste jak to możliwe. Żaden z produktów ani składników nie jest testowany na zwierzętach . Na dzień dzisiejszy więcej niż 40% produktów posiada certyfikat Soil Association gwarantujący ekologiczne pochodzenie i skład.

Motto Viridian brzmi: "Wierzymy, że zdrowie planety i zdrowie każdego z nas są ze sobą nierozdzielnie związane". Organiczne uprawy bez pestycydów, herbicydów, wolne od GMO - to zdrowie ludzi i zdrowie planety.

Dystrybutor i podmiot odpowiedzialny:

Habio

ul. Eskulapów 10, 04-403 Warszawa

Viridian

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

Cena:83,30 zł

-15%

98,00 zł

_ +