zdrowy kiełek
Natures Aid MINI Witamina D3 w płynie 400IU 50ml Zobacz większe

Natures Aid MINI Witamina D3 w płynie 400IU 50ml

Suplement Diety

Witamina D3 400iu Mini Kropelki Dla Niemowląt i Małych Dzieci 50ml

Wielokrotnie nagradzany produkt firmy Natures Aid - witamina D3 w kroplach - został specjalnie stworzony dla dzieci oraz niemowląt (także karmionych piersią). Witamina D jest odpowiedzialna za mineralizację i prawidłowy rozwój kości. Dodatkowo bierze udział w regulowaniu gospodarki wapniowo-fosforanowej organizmu. Zwiększa wchłanianie wapnia z przewodu pokarmowego, co przyczynia się do budowy mocnych kości i zębów. Jest to szczególnie ważne w przypadku młodego, wciąż rosnącego organizmu dziecka.
Ministerstwo Zdrowia sugeruje, aby wszystkie dzieci w wieku od 6 miesięcy do 5 lat powinny przyjmować suplementy z witaminą D.

Rekomendowane stosowanie: niemowlęta i dzieci w wieku od 1 miesiąca do 5 lat: 0,5 ml dziennie 1-2 razy w ciągu dnia. W przypadku niemowląt karmionych piersią można umieścić kroplę suplementu na piersi matki lub tez zmieszać z sokiem czy jedzeniem. Nie stosować u dzieci spożywających 500 ml lub więcej mleka modyfikowanego i niemowląt poniżej 1 miesiąca życia.

Produkt nie zawiera: pszenicy, glutenu, kukurydzy, soi, drożdży , nabiału, sztucznych dodatków, cukru, barwników, substancji zapachowych czy konserwantów. Bez wypełniaczy, substancji zbrylających czy innych sztucznych dodatków.

Składniki : średnio łańcuchowe trójglicerydy (pozyskane z oleju kokosowego), Witamina D3 (jako Cholekalcyferol).

Producent: Natures Aid, Wielka Brytania
Zawartość netto: 50 ml

Uwagi: witamina D3 Natures Aid nie wymaga przechowywania w lodówce. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. W suchym i chłodnym miejscu.

Produkt wolny od sztucznych aromatów, konserwantów, barwników, laktozy, drożdży i glutenu. Rekomendowane dla wegetarian.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Cena:44,69 zł