zdrowy kiełek
Krople Ostropestu Plamistego z Pokrzywą 50 ml B'nature Zobacz większe

Krople Ostropestu Plamistego z Pokrzywą 50 ml B'nature

Ostropest plamisty przyczynia się do oczyszczenia oraz regeneracji wątroby.

Proces ten został wzmocniony ekstraktem z pokrzywy, działającej moczopędnie.

Produkt przeznaczony dla dzieci od 12-go roku życia.
Zalecana dzienna porcja: 10 kropli

Składniki: olej z nasion ostropestu plamistego, oleisty wyciąg z pokrzywy.

 

Substancja aktywna Porcja/ 10 kropli %RWS*
Sylimaryna 115 mg
Acetylocholina 50 μg

*%RWS – Referencyjna wartość spożycia

*Produkt dostępny również w zestawie

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.
Zróżnicowana dieta i zdrowy tryb życia są istotne dla zachowania zdrowia.
Zróżnicowany i zbilansowany sposób żywienia jest podstawowym warunkiem dobrego zdrowia, a pojedyncze produkty mają relatywne znaczenie w kontekście całego sposobu żywienia.

Firma B'nature koncentruje się na dostarczaniu czystych i odżywczych witamin. Oferujemy produkty dopasowane dla osób w każdym wieku oraz prowadzących różne style życia, które pozwolą na wzbogacenie ich życia codziennego.

Jesteśmy producentem tak zwanych „witamin wegańskich”, które nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego.

Dostępne są w formie kapsułek zawierających składniki naturalne łatwo wchłaniane przez organizm. Zwiększa to ich przydatność dla organizmu poprzez maksymalną wydajność w dostarczaniu potrzebnych witamin.

Nasze produkty dzielimy na cztery kategorie: witaminy, minerały, zioła i enzymy. Pozwalają one organizmowi wspomagać się od wewnątrz i przyswajać składniki odżywcze w najlepszy możliwy sposób. W dzisiejszym świecie jesteśmy narażeni na działanie substancji chemicznych, toksyn i innych substancji, z którymi nasz organizm musi sobie poradzić. Dlatego pragniemy zadowolić naszych klientów, oferując produkty najwyższej jakości oraz czystości.

Nasze oleje w kroplach charakteryzuje wysoka wartość odżywcza dzięki zawartości silnie skoncentrowanych ekstraktów oleju.

Wchłaniane są one w sposób bardziej naturalny, co pozwala na wykorzystanie ich maksymalnej zdolności dostarczenia organizmowi niezbędnych witamin. Nasze oleje mogą być stosowane przez osoby w każdym wieku. Zostały one stworzone specjalnie dla tych, którzy nie lubią połykać kapsułek, dla dzieci a także dla osób cierpiących na różne schorzenia.

Środowisko jest dla nas ważne. Działanie naszej firmy opiera się na zrównoważonym podejściu środowiskowym począwszy od produkcji aż do momentu, gdy produkt znajdzie się w rękach klienta. Stale rozwijamy się i pracujemy nad poprawą standardów zarówno z myślą o naszych klientach, jak i o ochronie przyrody. Dlatego też wprowadziliśmy politykę recyklingu, co oznacza, że zużyte opakowania mogą zostać oddane do ponownego przetworzenia. Zamiast opakowań plastikowych używamy szklanych butelek oraz metalowych kapsli. Kartony przeznaczone na opakowania produkowane są w 100% z papieru przyjaznego dla środowiska, który również może zostać poddany recyklingowi.

Nasze produkty

Firma B’nature produkuje suplementy diety oraz witaminy, które można stosować codziennie. Oferujemy wegańskie olejki i kapsułki pełne składników odżywczych, które są łatwe w użyciu dla każdego i skutecznie wchłaniane przez organizm. Naszym celem jest być zawsze tak blisko natury, jak to tylko możliwe. Nasza firma stale ulepsza się, starając się osiągnąć możliwie najwyższy poziom.

Produkty B’nature to nie leki, ale naturalne, ulepszone suplementy diety. Są one WOLNE od jakichkolwiek obcych i sztucznych dodatków, takich jak nośniki, kwasy spożywcze, substancje słodzące, emulgatory, środki zwilżające, wypełniacze, konserwanty, skrobia, stabilizatory, barwniki lub wzmacniacze smaku.

vegan-logo.png

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Cena:79,00 zł