zdrowy kiełek
BIO Sproszkowana Kora Czerwonego Wiązu 45g KIKI Zobacz większe

BIO Sproszkowana Kora Czerwonego Wiązu 45g KIKI Slippery Elm Powder)

Suplement Diety

Slippery Elm Powder BIO to bardzo wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie ekologiczną sproszkowaną korę wiązu czerwonego. Preparat KIKI wyróżnia się zarówno tradycyjną metodą uprawy wiązu, jak również gwarantowaną końcową jakością proszku, przemielonego na drobny pyłek.

Slippery elm, czy po polsku czerwony wiąz Ulmus fulva jest od wieków stosowany przez rdzennych Amerykanów w maściach na leczenie różnych rodzajów ran, jak również w ludowym leczeniu przeziębień i grypy. Irokezi zdrapywali korę wiązu i traktowali nią spuchnięte gruczoły czy przemywali opuchnięte oczy.

Nowe badania nad wiązem rozszerzają jego wykorzystanie, jak poniżej:

WSKAZANIA:

Preparat na układ trawienny-  zaparcia oraz IBS- zespoł jelita nadwrażliwego, bogaty w przeciwutleniacze, pomocny także w leczeniu ran, oparzeń, łuszczycy, wskazany na odchudzanie (badania przeprowadzone w New York Chiropractic College), redukuje stres i lęki, badania trwają nad wykorzystaniem czerwonego wiązu i leczeniu raka piersi (kombinacja składników: tarczownica tarczowata, korzeń łopianu, szczaw polny- dla kobiet z nowotworem piersi, mają na celu zredukowanie lęku, depresji i chronicznego zmęczenia).

Wiąz czerwony:

- jest źródłem śluzu, który wspomaga błonę śluzową jelita,

- wspomaga funkcjonowanie układu pokarmowego.

Slippery Elm BIO pochodzi z drzew rosnących w Ameryce Północnej. Kiki Health wybrało do współpracy najlepsze z ekologicznych gospodarstw prowadzonych przez rodzinne plemiona, zapewniając, że surowiec jest zbierany w optymalnym okresie oraz przy użyciu tradycyjnych metod. Pozyskiwana jest jedynie wewnętrzna kora wiązu, dzięki czemu uzyskiwany jest kremowy proszek. Po zebraniu kora jest suszona w niskich temperaturach, aby zachować jak najwięcej składników odżywczych, a następnie mielona w drobny proszek. Slippery Elm od wieków był używany przez rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie, łagodząc wiele objawów.

Nie zawiera glutenu i pszenicy. Nie napromieniowany. Bez sztucznych barwników, wypełniaczy, konserwantów, substancji słodzących.

Sposób użycia: dorośli spożywać  najlepiej wieczorem 1 porcję = 1 łyżeczkę od herbaty wymieszane z 250 ml wody. Nie przekraczać maksymalnej ilości 1 porcji (4 g) dziennie.

Składniki: ekologiczna sproszkowana kora wiązu czerwonego (Ulmus fulva).

Składnik aktywny

1 porcja = 1 łyżeczka od herbaty

ekologiczna sproszkowana kora wiązu czerwonego

4 g

Kiki Health zrodziło się z potrzeby promowania optymalnego zdrowia i dobrego samopoczucia. Używając najczystszych składników, najczęściej ekologicznych tworzone są produkty o najwyższej biodostępności. W ofercie naturalne witaminy, minerały z roślin, owoców i warzyw. Suplementy w proszku i w kapsułkach oraz wyjątkowa oferta superfoods.

Podmiot odpowiedzialny i dystrybutor:
Olivit Sp. z o.o.
ul. Blacharska 11
61-006 Poznań

KIKI Ltd.
Unit 4, Aylsham Business Estate,
Shepheards Close, Aylsham, Norfolk, NR11 6SZ United Kingdom

Więcej szczegółów

4 Przedmioty

Cena:76,85 zł

_ +