zdrowy kiełek
Nowość Sok z brzozy naturalny EKO 750 ml Dary Natury Zobacz większe

Sok z brzozy naturalny EKO 750 ml Dary Natury

Sok z brzozy naturalny EKO, pasteryzowany

Sok z brzozy, czyli oskoła, pozyskiwany jest bez szkody dla drzew, wyłącznie w polskich lasach, w okolicy Puszczy Białowieskiej. Jest to prawdopodobnie jedyny na rynku sok z polskich brzóz. Nasze soki wytwarzane są metodą tłoczenia, bez dodatku konserwantów oraz cukru, dzięki czemu stanowią doskonały składnik codziennej diety.

Dodatkowe informacje

Składniki: sok z brzozy* 98%, sok z cytryny*.*produkt rolnictwa ekologicznego.

Sposób użycia: pić 2 razy dziennie po 135 ml soku.

Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 17 kJ/ 4 kcal; Tłuszcz 0,0 g; w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,0 g; Węglowodany 1,0 g; w tym cukry 0,1 g; Białko 0 g; Sól 0 g.

Masa netto: 750 ml

Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, po otwarciu w lodowce. Wytrącanie się osadu jest naturalnym procesem i nie stanowi wady. Przed spożyciem wstrząsnąć.

Firma Dary Natury powstała w latach 90-tych, w niewielkiej, ukrytej wśród lasów wsi Koryciny, w podlaskiej gminie Grodzisk. To stąd pochodzi właściciel firmy, Mirosław Angielczyk, który od najmłodszych lat zajmował się zbieraniem ziół i tworzeniem własnych mieszanek, ale również, co niezwykle cenne, gromadzeniem przekazów o tradycyjnym wykorzystaniu ziół. Długa historia zbioru ziół ze stanowisk naturalnych, ich przetwarzania i wykorzystywania, krystalicznie czyste tereny i bujna, praktycznie dzika roślinność, czynią Podlasie sercem polskiego zielarstwa.

Producent:
Dary Natury Sp. z o. o.
Koryciny 73,
17-315 Grodzisk
jakosc@darynatury.pl

100339.png?preset=producent

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

Cena:14,50 zł

_ +