zdrowy kiełek
Biolatte Sc. Boulardii 110kaps. 55g netto Zobacz większe

Biolatte Sc. Boulardii 110kaps. 55g netto

Suplement Diety

Przyjazne drożdże  Saccharomyces boulardii.

Po raz pierwszy Sc. boulardii został odkryty przez francuskiego mikrobiologa Henri Boulard w 1920r. w skórce liczi. Zauważył on, że skórka liczi bardzo dobrze leczyła biegunki. Preparat Biolatte Sc. boulardii polecany jest w leczeniu drożdżycy systemowej, podczas terapii antybiotykowej, przepuszczalnego jelita, chorobie Hashimoto, wrzodziejącym zapaleniu jelita grubego, także chorobie Crohna, zapaleniu błony śluzowej żołądka, infekcji Helicobacter pylori, radioterapii, w czasie leczenia kortyzonem, ostrej biegunki (salmonella, rota wirusy), poszczepiennego spadku odporności, etc.

Składniki/kapsułka: Substancje wypełniające (maltodekstryna 208mg, celuloza mikrokrystaliczna 182mg), Saccharomyces boulardii 100mg, żelatyna wołowa, substancja przeciwzbrylająca (ditlenek krzemu, stearynian magnezu 5mg.

Nie zawiera laktozy i glutenu.

Charakterystyka substancji zawartych w suplemencie diety i ich minimalna ilość w dziennej zalecanej dawce do spożycia w dniu końca przydatności:

Kapsułki: Saccharomyces boulardii 2E9 CFU -1 kapsułka(lub 4x10E9 CFU- 2 kapsułki)

Nie należy przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i zaciemnionym miejscu, w zamkniętym pojemniku, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Biolatte Oy - Biolatte Oy

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

Cena:207,00 zł

_ +