zdrowy kiełek
Wyciąg z Czerwonego Ryżu Red Yeast Extract 600mg 60kaps. NOW Zobacz większe

Wyciąg z Czerwonego Ryżu- Red Yeast Rice 600mg 60kaps. NOW

Suplement Diety na obniżenie cholesterolu

Zawiera wyciąg z ekologicznego czerwonego ryżu (z ang. Red Yeast Rice Extract RYRE), poddanego fermentacji drożdżami Monascus purpureus. RYRE wykorzystywany jest bardzo powszechnie w medycynie chińskiej oraz innych nurtach medycyny azjatyckiej. Składnikiem aktywnym obniżającym cholesterol jest zawarta w fermentowanym ryżu monakolina K. Dodatkowym atutem tego preparatu są inne aktywne związki jak sterole, izoflawony nienasycone kwasy tłuszczowe.

Poza utrzymaniem prawidłowej gospodarki tłuszczowej, wyciąg z fermentowanego czerwonego ryżu wpływa pozytywnie na utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi, ułatwia terapie zespołu metabolicznego (inaczej syndrom czy zespół "X"), redukuje masę ciała.

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA I PRZECHOWYWANIA

Przyjmować 2 kapsułki 1 do 2 razy dziennie, najlepiej z jedzeniem.

Po otwarciu przechowywać w miejscu chłodnym i suchym.

W produkcie mogą wystąpić naturalne różnice koloru.

INFORMACJE O SUPLEMENCIE

Informacje o suplemencie

Porcja: 2 kapsułki wegetariańskie

Ilość porcji w opakowaniu:   30

Zawartość w porcji    % Dziennej wartości

* Procent dziennej wartości odpowiada diecie 2 000 kalorii.

† Dzienna wartość nie została określona.

Ekologiczny czerwony ryż fermentowany przez drożdże

   (Monascus purpureus)       1,2 g (1200 mg)          †

Inne składniki:

roślinne polisacharydy (kapsułka).

W procesie produkcji nie wykorzystano składników pochodzących z pszenicy, glutenu, soi, mleka, jajek, ryb, skorupiaków  ani orzechów drzewnych. Wyprodukowano w zakładzie stosującym zasady dobrej praktyki wytwarzania (GMP), w którym przetwarza się składniki innych preparatów zawierające te alergeny.

UWAGA

Kobiety ciężarne, kobiety które mogą zajść w ciążę oraz karmiące nie powinny przyjmować tego preparatu, ponieważ mogło by to zaszkodzić płodowi. Produkt przeznaczony do stosowania wyłącznie przez osoby dorosłe. Osoby przyjmujące leki (w szczególności statyny) lub mające schorzenia, w tym historię nietolerancji statyn lub chorobę wątroby, powinny skonsultować się z lekarzem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku wystąpienia dolegliwości mięśniowych należy przerwać stosowanie preparatu i skonsultować się z lekarzem.

non-gmo-logo.jpg?itok=ETYUgU2j gmp-logo.jpg?itok=Fso3flPm

Więcej szczegółów

6 Przedmioty

Cena:47,17 zł

_ +