zdrowy kiełek
Wyciąg z Czerwonego Ryżu Red Yeast Extract 600mg 60kaps. NOW Zobacz większe

Wyciąg z Czerwonego Ryżu- Red Yeast Rice 600mg 60kaps. NOW

Suplement Diety

Zawiera wyciąg z ekologicznego czerwonego ryżu (z ang. Red Yeast Rice Extract RYRE), poddanego fermentacji drożdżami Monascus purpureus. RYRE wykorzystywany jest bardzo powszechnie w medycynie chińskiej oraz innych nurtach medycyny azjatyckiej. Składnikiem aktywnym obniżającym cholesterol jest zawarta w fermentowanym ryżu monakolina K. Dodatkowym atutem tego preparatu są inne aktywne związki jak sterole, izoflawony nienasycone kwasy tłuszczowe.

Poza utrzymaniem prawidłowej gospodarki tłuszczowej, wyciąg z fermentowanego czerwonego ryżu wpływa pozytywnie na utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi, ułatwia terapie zespołu metabolicznego (inaczej syndrom czy zespół "X").

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA I PRZECHOWYWANIA

Przyjmować 2 kapsułki 1 do 2 razy dziennie, najlepiej z jedzeniem.

Po otwarciu przechowywać w miejscu chłodnym i suchym.

W produkcie mogą wystąpić naturalne różnice koloru.

INFORMACJE O SUPLEMENCIE

Porcja: 2 kapsułki wegetariańskie

Ilość porcji w opakowaniu:   30

Ekologiczny czerwony ryż fermentowany przez drożdże, zawartość składników fizjologicznie czynnych: zalecana do spożycia dzienna porcja % RWS:

   (Monascus purpureus)       1,2 g (1200 mg)          †

Składniki: Czerwony sfermentowany ryż (Monascus purpureus 0,84% monakoliny K), roślinne polisacharydy (kapsułka).

RWS- Referencyjna Wartość Spożycia, Procent dziennej wartości odpowiada diecie 2 000 kalorii.

- RWS nie zostało określone

W procesie produkcji nie wykorzystano składników pochodzących z pszenicy, glutenu, soi, mleka, jajek, ryb, skorupiaków  ani orzechów drzewnych. Wyprodukowano w zakładzie stosującym zasady dobrej praktyki wytwarzania (GMP), w którym przetwarza się składniki innych preparatów zawierające te alergeny.

UWAGA!!

Kobiety ciężarne, kobiety które mogą zajść w ciążę oraz karmiące nie powinny przyjmować tego preparatu, ponieważ mogło by to zaszkodzić płodowi. Produkt przeznaczony do stosowania wyłącznie przez osoby dorosłe. Osoby przyjmujące leki (w szczególności statyny) lub mające schorzenia, w tym historię nietolerancji statyn lub chorobę wątroby, powinny skonsultować się z lekarzem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku wystąpienia dolegliwości mięśniowych należy przerwać stosowanie preparatu i skonsultować się z lekarzem.

Hurt Now Foods. Producent Now Foods specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy suplementów diety o światowych standardach. Asortyment Now Foods, dostępny w naszej hurtowni jest bardzo szeroki. Znajdziesz między innymi suplementy diety producenta Now Foods wspierające odporność, dodające energii, czy wspomagające walkę z różnymi dolegliwościami.

Now Foods to amerykańska firma z tradycjami, która działa na rynku nieprzerwanie od ponad 50 lat i oferuje bogaty wybór suplementów diety, preparatów dla sportowców, naturalnej żywności, olejków eterycznych oraz kosmetyków.

Podmiot odpowiedzialny i dystrybutor:
Olivit Sp. z o.o.
ul. Blacharska 11
61-006 Poznań

Home

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Cena:47,17 zł