zdrowy kiełek
VitaCholina (Cholina) 300mg 60kaps. Swanson Zobacz większe

VitaCholina (Cholina) 300mg 60kaps. Swanson

Suplement Diety Swanson

Ultra® Maximum Potency Pharmaceutical-Grade VitaCholine® Choline Bitartrate (czystość farmaceutyczna) odnawiajacy ciało i umysł.

Cholina należy do witamin z grupy B i wchodzi w skład fosfatydilocholiny będącej głównym budulcem błon komórkowych. Cholina wpływa na prawidłowe funkcje mózgu. Jest prekursorem acetylocholiny, neurotrasmitera odpowiedzialnego za pamięć oraz procesy poznawcze. Suplement choliny wpływa także pozytywnie na emocje. Poza wspomaganiem pracy mózgu, cholina usprawnia także pracę wątroby, uczestniczy w gospodarce cholesterolowej. Cholina neutralizuje także groźną homocysteinę, zwiększa potencjał tlenku azotu wpływając pozytywnie na układ krążenia.

Skład: 1 kapsułka VitaCholine® Cholina (dwuwinian choliny) 300mg

SKŁADNIKI: Cholina, otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza (wegetariańska), substancje wypełniające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu.

SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

VitaCholine® jest znakiem zastrzeżonym przez Balchem Corporation.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Cena:64,00 zł