zdrowy kiełek
MSM 500mg 250kaps. Swanson Zobacz większe

MSM 500mg 250kaps. Swanson

MSM jest źródłem siarki, jednego z niezbędnych minerałów. MSM jest mniej znanym w Polsce preparatem stosowanym w profilaktyce zdrowia. Na Zachodzie MSM najczęściej kojarzony jest ze zdrowiem stawów, a ostatnio zdobywa swą popularność wśród pacjentów chemioterapii (łagodzenie skutków ubocznych, np. silnych bólów czy uszkodzonego układu pokarmowego). U pacjentów nowotworowych MSM jest stosowany w kombinacji z witaminą C, tak też powinien być przyjmowany przez inne osoby (np. chorych "na stawy"). MSM wykorzystywany przez nasz organizm do produkcji enzymów, przeciwciał, tkanki łącznej i glutationu, działa przeciwzapalnie. Siarka w tej postaci jest potrzebna do produkcji kolagenu i keratyny (elastyczność skóry i zdrowie włosów), mięśnie, włosy, paznokcie, ścięgna czy chrząstka. Preparat MSM polecany jest przez nas dla chorych na osteoporozę, zapalenie stawów, a także tocznia. Obiecujące są efekty działania MSM dla chorych na alergie, astmę, cukrzycę czy mięśniobóle. MSM hamuje typowe dla wieku starszego twardnienie tkanki łącznej, spowodowane łączeniem się cząsteczek kolagenu. MSM zmniejsza objawy starzenia się skóry, dlatego Paniom ten preparat będzie sprzyjał w dbaniu o urodę. Skład: Metylofolfonylometan, pozyskiwany zazwyczaj z miazgi sosnowej Typowa dawka profilaktyczna to 500-100mg dziennie. W leczeniu alergii, zapaleniu stawów, bólów mięśni dawka wzrasta do 5000mg na dobę. Po kilku tygodniach dawkę zmniejszamy do profilaktycznej (500- 1000mg). Płaska łyżeczka zawiera ok. 4000mg preparatu. Większość pacjentów zaobserwowała, że dawka 2000- 4000mg przynosi najlepsze rezultaty.

SKŁADNIKI: MSM, otoczka kapsułki: żelatyna, mąka ryżowa, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

SKŁAD: 1 kapsułka MSM (metylosulfonylometan) 500mg

SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka dziennie.Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Cena:50,00 zł