zdrowy kiełek
KIKI Olej z Kryla 590mg 30kaps. Zobacz większe

KIKI Olej z Kryla- KRILL OIL 590mg 30kaps.

KIKI Olej z kryla 

NIE ZAWIERA ŻELATYNY WOŁOWEJ CZY WIEPRZOWEJ

Nowość-od teraz Olej z kryla KIKI jest zamknięty w kapsułkach Licaps, które zapewniają szybsze uwalnianie produktu, a tym samym przyspieszają wchłanianie oleju. Są łatwe do przełknięcia i nie zostawiają cię z nieprzyjemnymi odczuciami po przełknięciu , refluksem lub dziwnym posmakiem 

Olej z Kryla firmy Kiki Health jest pozyskiwany w sposób zrównoważony z kryl pochodzącego z Antarktyki. W tych naturalnych warunkach nie ma on styczności z zanieczyszczeniami środowiskowymi.

Miękkie kapsułki Oleju z Kryla firmyKiki łatwo połknąć i nie pozostawiają „rybnego” posmaku.

Olej z kryla zawiera naturalne kwasy omega 3 (EPA/DHA), fosfolipidy, trójglicerydy i astaksantynę. Nasz olej z kryla jest produkowany w wielostopniowym procesie ekstrakcji (MSO). Technologia ta pozwala zachować naturalne właściwości oleju z kryla i na dłużej zachować świeżość.

Innowacyjna technologia MSO ™ zachowuje naturalne składniki występujące w oleju z kryla, usuwając jednocześnie zanieczyszczenia takie, jak trimetyloamina (TMA), lotny azot , substancje oksydacyjne i ich pochodne.

Pozytywne właściwości można zauważyć przyjmując 250 mg EPA i DHA dziennie.

Więcej EPA i DHA w jednej kapsułce niż w innych produktach dostępnych na rynku. 

Kiki Health zrodziło się z potrzeby promowania optymalnego zdrowia i dobrego samopoczucia. Używając najczystszych składników, najczęściej ekologicznych tworzone są produkty o najwyższej biodostępności. W ofercie naturalne witaminy, minerały z roślin, owoców i warzyw. Suplementy w proszku i w kapsułkach oraz wyjątkowa oferta superfoods.

Skład produktu

Składniki: olej z kryla (Euphausia superba), żelatyna rybna (otoczka kapsułki), substancja utrzymująca wilgoć - glicerol, woda, przeciwutleniacz – mieszanina tokoferoli, astaksantyna.
Kiki Health

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Cena:64,53 zł