zdrowy kiełek
Swanson D-mannoza 700mg 60kaps. Zobacz większe

Swanson D-mannoza 700mg 60kaps.

SUPLEMENT DIETY na wsparcie dróg moczowych

* zdrowie pęcherza moczowego

* prawidłowa flora  układu moczowego

* chroni przed przyklejaniem bakterii E. coli w układzie moczowym

* wspiera zdrowie kobiet

  1 kapsułka 2 kapsułki
UT-PRO™ D-mannoza 700mg 1400mg

SKŁADNIKI: D-mannoza, otoczka kapsułki: żelatyna, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu.

SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka 1-2 razy dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Badania i publikacje naukowe:

1.d-Mannose for Prevention of Recurrent Urinary Tract Infection Among WomenA Randomized Clinical Trial

Gail Hayward, DPhil1; Sam Mort, PGCert1; Alastair D. Hay, MD2; et al, April 8, 2024

2.A Randomized Controlled Trial Comparing a New D-Mannose-based Dietary Supplement to Placebo for the Treatment of Uncomplicated Escherichia coli Urinary Tract Infections, Stefano Salvatore  1 Alessandro Ferdinando Ruffolo  2 Guglielmo Stabile  3 Arianna Casiraghi  1 Gabriella Zito  3 Francesco De Seta  3,  6 styczeń 2023r.

3.Role of D-Mannose in the Prevention of Recurrent Urinary Tract Infections: Evidence from a Systematic Review of the Literature

04/09/2020r.

Producent: Swanson Health Products Fargo, ND 58108

Informacje o producencie: Firma Swanson Health Products została założona w 1969 roku, jako wynik marzenia jednego człowieka o obdarowaniu całego świata dobrym zdrowiem. Do dzisiaj Firma kontynuując to marzenie, dociera do milionów ludzi świadomych swojego zdrowia w Stanach Zjednoczonych oraz na całym świecie. Swanson Health Products jest dumne ze swoich produktów i robi wszystko aby klienci byli w pełni zadowoleni. Te działania są czynione od początku istnienia firmy i przyniosły jej wiele splendoru oraz rzesze stałych, powracających klientów. Firma Swanson Health Products stara się aby: Cena produktu była możliwie najniższa. Czystość i Skuteczność była na jak najwyższym poziomie. Od kiedy firma szczyci się certyfikatem Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) składniki są testowane na różnych etapach całego procesu produkcji w celu sprawdzenia czystości i mocy a gotowe produkty są badane przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia że, to co na etykiecie to jest w produkcie.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Cena:72,33 zł