zdrowy kiełek
Mannoza z żurawiną ph 30 kapsułek Viridian Zobacz większe

Mannoza z żurawiną ph 30 kapsułek Viridian

Mannoza z żurawiną ph

Suplement diety

Mannoza z żurawiną to unikalna formuła łącząca d-mannozę z ekstraktem z z żurawiny, zapewniając zrównoważone pH organizmu. 100% składników aktywnych, stworzonych przez doświadczonych specjalistów ds. żywienia.

Za co pokochasz:

-wspiera zdrowie kobiet

- szybko działa , dociera do układu moczowego w ciągu 1 godziny

-Zawiera standaryzowany ekstrakt z żurawiny o wysokim poziomie substancji aktywnej

Ta synergistyczna kombinacja składników w formule Mannoza z żurawiną jest popularną propozycją wsparcia zdrowia kobiet. Zawiera standaryzowany ekstrakt z żurawiny pochodzący z zrównoważonych źródeł żurawiny północnoamerykańskiej, które są dobrze przebadane i charakteryzują się wysokim stężeniem proantocyjanidyn. Natomiast d-mannoza to monosacharyd  i około godzinę po spożyciu dociera niezmieniona do układu moczowego, gdzie może być wykorzystywana.

Nasza innowacyjna kombinacja żurawiny i d-mannozy została stworzona jako skoncentrowane wsparcie zdrowia.

Szczególnie cenione przez:

  • Kobiety które naturalnie chcą wesprzeć swoje zdrowie

Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie podczas posiłku. Nie przekraczać maksymalnej ilości 1 kapsułki dziennie. 

UWAGI: Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed zażyciem preparatu przez kobiety w ciąży i karmiące piersią skonsultować się z lekarzem. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.

Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia.

Produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego – odpowiedni dla Wegan i Wegetarian.

Przechowywanie: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać z dala od bezpośredniego promieniowania słonecznego w temperaturze poniżej 25°C.

Skład produktu

Składniki: D-mannoza, ekstrakt z owoców żurawiny stopień koncentracji 80:1 (Vaccinium oxycoccos L.) standaryzowany na 30% proantocyjanidyn, hydroksypropylometyloceluloza (roślinna kapsułka), sproszkowane liście lucerny siewnej Medicago sativa L.,sproszkowana spirulina Arthrospira platensis, sproszkowany owoc borówki czarnej Vaccinium myrtillus L.

Dzienna porcja (1 kapsułka) zawiera:

D-mannoza 500 mg, Ekstrakt z owoców żurawiny 80:1 (standaryzowany na 30% proantocyjanidyn) 60mg

Viridian to firma pochodząca z Wielkiej Brytanii, założona w 1999 roku w Northamtonshire przez Cheryl Thallon. Magazyn Ethical Consumer i The Good Shopping Guide przyznały firmie Viridian certyfikat Best Buy za świadomą uwagę w doborze najczystszych składników i odpowiedzialność za środowisko.

Suplementy Diety Viridian są nazywane etycznymi. Obejmuje to zarówno pochodzenie składników, proces produkcji jak i  zawartość 100% aktywnych składników bez niepotrzebnych dodatków takich jak np.: sztuczne wypełniacze, substancje przeciwzbrylające, cukier oraz koloranty.

Produkty Viridian są tak czyste jak powinny być. Żaden z produktów ani składników nie jest testowany na zwierzętach. Na dzień dzisiejsdzy więcej niż 40% produktów posiada certyfikat Soil Association gwarantujący ekologiczne pochodzenie i skład.

Motto Viridian"Wierzymy, że zdrowie planety i zdrowie każdego z nas sa ze soba nierozdzielnie związane".Organiczne uprawy bez pestycydów, herbicydów, wolne od GMO - to zdrowie ludzi i zdrowie planety.

Dystrybutor i podmiot odpowiedzialny:

Habio

ul. Eskulapów 10, 04-403 Warszawa

Viridian

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

Cena:149,00 zł

_ +