zdrowy kiełek
Vitus Ratownik 77 Krem Rozgrzewający żmijny 50g Zobacz większe

Vitus Ratownik 77 Krem Rozgrzewający żmijny 50g

VITUS RATOWNIK 77 KREM ROZGRZEWAJĄCY ŻMIJNY 50G

Żmijny balsam rozgrzewający.

Wskazania:
bóle pleców, kręgosłupa, schorzenia reumatyczne,  zwyrodnienia stawów i zapalenie stawów,  gościec,  kontuzje i urazy sportowe, skurcze mięśni.

Aktywne składniki balsamu posiadają działanie:
- przeciwbólowe,
- przeciwzapalne,
- zmniejsza obrzęki,
- rozgrzewa mięśnie,
- regenerujące.

Intensywnie rozgrzewający balsam do lokalnego masażu okolic pleców, karku i barków.
Przynosi ulgę w bólu, rozluźnia napięte. przeciążone mięśnie.

Wyprodukowana na bazie naturalnych składników. Główną zaletą RATOWNIKÓW jest wysoka skuteczność, łatwość zastosowania, wydajność, brak przeciwwskazań (oprócz indywidualnej nietolerancji któregoś ze składników). MAŚĆ ŻMIJNA przyspiesza i pobudza procesy regeneracji w organizmie, - łagodzi ból, likwiduje obrzęki i lokalne stany zapalne.

Producent Ratownik świadomie stworzył produkty oparte na wieloletnich recepturach. To właśnie wieki temu ludzie czerpali z natury 100%, gdyż nie było takiego dostępu do medycyny i środków leczniczych. Stosowanie kremów, balsamów opartych na naturze jest bardzo skuteczne i nie powoduje skutków ubocznych.

Wieloletnia receptura jest jednym z kluczowych sekretów produktów Ratownik, dostępnych w naszej hurtowni. Marka Ratownik oznacza także wieloletnie doświadczenie, współczesna wiedza, połączona z tradycją i wykorzystanie nowoczesnej technologi. Te wszystkie składowe pozwoliły stworzyć markę Ratownik wytwarzającą kosmetyki pielęgnacyjne.

Dystrybutor:

Vitus

Wólczańska 67/1, 90-608 Łódź

Kosmetyki Lecznicze

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

Cena:11,30 zł

_ +