zdrowy kiełek
Maść Siedmiopalecznik Blotny 50g Vitus Ratownik 69 Zobacz większe

Maść Siedmiopalecznik Blotny 50g Vitus Ratownik 69

VITUS RATOWNIK 69 SIEDMIOPALECZNIK 50G

Rosyjski żeń-szeń Siedmiopalecznik błotny  wykazuje działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne, przeciwbólowe oraz regeneracyjne. Lecznicze właściwości naturalnych składników pomocne w dolegliwościach reumatycznych i artretycznych, w nerwobólach oraz przewlekłych stanach zapalnych mięśni i stawów. Pomaga przywrócić podstawowe funkcje stawów szczególnie stawów małych- kolan, łokci, ramion, nadgarstków.

Składniki aktywne: ekstrakt siedmiopalecznika błotnego (2%), witamina PP, glukozamina, olejek cynamonowy.

RATOWNIK SABELNIK WYPRODUKOWANY Z  ZASTOSOWANIEM UNIKALNEJ TECHNOLOGII NISKICH TEMPERATUR  WYJĄTKOWO UTRZYMUJE WŁAŚCIWOŚCI LECZNICZE NATURALNYCH SKŁADNIKÓW.

Stosowanie SABELNIKA przyczynia się do zmniejszenia natężenia bólu, zmniejszenia występujących obrzęków, oraz przywrócenia ruchomości stawów.

Stosowanie: stosować na suchą i czystą skórę raz lub dwa razy dziennie. Po zabiegu umyć ręce.

Opakowanie: tubka 50 g, adnotacja - tekturowe pudełko.

Producent Ratownik świadomie stworzył produkty oparte na wieloletnich recepturach. To właśnie wieki temu ludzie czerpali z natury 100%, gdyż nie było takiego dostępu do medycyny i środków leczniczych. Stosowanie kremów, balsamów opartych na naturze jest bardzo skuteczne i nie powoduje skutków ubocznych.

Wieloletnia receptura jest jednym z kluczowych sekretów produktów Ratownik, dostępnych w naszej hurtowni. Marka Ratownik oznacza także wieloletnie doświadczenie, współczesna wiedza, połączona z tradycją i wykorzystanie nowoczesnej technologi. Te wszystkie składowe pozwoliły stworzyć markę Ratownik wytwarzającą kosmetyki pielęgnacyjne.

Dystrybutor:

Vitus

Wólczańska 67/1, 90-608 Łódź

Kosmetyki Lecznicze

Więcej szczegółów

8 Przedmioty

Cena:12,00 zł

_ +