zdrowy kiełek
Herbata LUDOWE RECEPTURY PRZY OSŁABIENIU, ZMĘCZENIU, BRAKU ENERGII 30sasz. Zobacz większe

Herbata LUDOWE RECEPTURY PRZY OSŁABIENIU, ZMĘCZENIU, BRAKU ENERGII 30sasz.

Suplement diety.

Mieszanka ziół z korą cynamonowca.

Cynamonowiec może być pomocny w stanie umysłowego i fizycznego zmęczenia, pomaga wzmocnić ciało i poczuć więcej energii.

Mieszanka ziół złożona z wysuszonych i rozdrobnionych części roślin, takich jak: kora cynamonowca, czystek, jeżówka, żeń-szeń syberyjski, czarna porzeczka, ostrokrzew paragwajski, mięta, gryka.

Cynamonowiec może być pomocny w stanie umysłowego i fizycznego zmęczenia, pomaga wzmocnić ciało i poczuć więcej energii, czystek wspomaga układ odpornościowy, jeżówka może przyczyniać się do prawidłowego funkcjonowania układu obronnego organizmu, czarna porzeczka pomaga wzmocnić ciało i odzyskać dobre samopoczucie, ostrokrzew paragwajski pomaga odzyskać energię, dzięki właściwościom stymulującym i tonizującym, wspomaga walkę ze zmęczeniem, mięta wspiera układ immunologiczny.

Składniki: kora cynamonowca 20%, czystek 16%, jeżówka 16%, żeń-szeń syberyjski 16%, czarna porzeczka 8%, ostrokrzew paragwajski 8%, mięta 8%, łuska gryki 8%.

Masa netto: 30 x 2,5g = 75g

Ilość saszetek: 30

Przeciętna zawartość składników wykazujących efekt fizjologiczny w dziennej porcji produktu: trzy szklanki  naparu (750 ml) z trzech saszetek (7,5 g). Jedna porcja: jedna szklanka naparu (250 ml) z jednej saszetki (2,5 g).

Sposób przygotowania naparu: saszetkę produktu umieścić w szklance lub w kubku ceramicznym 250ml i zalać wrzącą wodą. Przykryć i odstawić  na 10-15 min. Pić po wystudzeniu.

Zalecane spożycie: 3 razy dziennie po 1 szklance naparu z 1 saszetki. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Produkt przeznaczony dla dorosłych. Spożywanie produktu jest niewskazane w okresie ciąży i karmienia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz nie zastąpi zdrowego trybu życia. Chronić od światła. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu.

Przechowywanie: przechowywać w suchym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent: MIR-LEK, ul. Lipowa 3, 42-421 Rudniki

mir-lek

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

Cena:13,90 zł

_ +