zdrowy kiełek
Liść Morwy Białej 20sasz. Flos Zobacz większe

Liść Morwy Białej 20sasz. Flos

Składniki: wysuszony, rozdrobniony liść morwy białej (Morus alba L.)-100%.

Sposób stosowania:  Spożywać w postaci naparu: 1 saszetkę zalać 1 filiżanką wrzącej wody (150 ml), naparzać pod przykryciem ok. 10 min. Pić 2 razy dziennie po 1 filiżance naparu najlepiej 30 minut przed posiłkiem.

Napar otrzymany z 4 g produktu, czyli z 4 g liści morwy białej (zawarte w 2 saszetkach), stanowi zalecaną dzienną porcję do spożycia.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany przez osoby poniżej 18 roku życia, przez kobiety w okresie ciąży i karmiące piersią, a także przez osoby uczulone na liść morwy białej. U osób stosujących terapię insulinową lub doustne leki hipoglikemizujące stosować po konsultacji z lekarzem.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Warunki przechowywania: Przechować w suchym miejscu, chronić od światła.

Producent: Zakład Konfekcjonowania Ziół Flos Elżbieta i Jan Głąb spółka jawna

98-345 Mokrsko 118

Masa netto: 40 g ( 20 x 2,0 g )

FLOS to polska firma działająca już ponad 30 lat na rynku zielarskim. Specjalizuje się w produkcji ziół, herbat, kosmetyków ziołowych, olejków roślinnych i suplementów diety. W składzie znajdziemy wyłącznie substancje pochodzenia roślinnego, bez sztucznych dodatków.

Więcej szczegółów

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

Cena:6,44 zł

_ +