zdrowy kiełek
Dary Natury Herbata polecana przy zgadze EKO 25x2g Zobacz większe

Dary Natury Herbata Zgagoherbs polecana przy zgadze EKO 25x2g

Kompozycja najwyższej jakości staranie wyselekcjonowanych, ekologicznych ziół. Cykoria, krwawnik i rzepik wspomagają trawienie. Mięta przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego i pomaga utrzymać zdrowy żołądek.

Składniki: ziele cykorii podróżnika 20%, ziele rzepiku, bukwicy, krwawnika, bylicy, liść bobrka, mięty, kłącze kuklika, nasiona dzikiej marchwi - w różnych proporcjach.

produkt pochodzenia ekologicznego

Sposób użycia i zalecane spożycie:

Jedną saszetkę herbatki zalać szklanką wrzątku i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia na okoł 10-15 minut. Pić 2 rzy dziennie.

Kraj pochodzenia Polska

Firma Dary Natury powstała w latach 90-tych, w niewielkiej, ukrytej wśród lasów wsi Koryciny, w podlaskiej gminie Grodzisk. To stąd pochodzi właściciel firmy, Mirosław Angielczyk, który od najmłodszych lat zajmował się zbieraniem ziół i tworzeniem własnych mieszanek, ale również, co niezwykle cenne, gromadzeniem przekazów o tradycyjnym wykorzystaniu ziół. Długa historia zbioru ziół ze stanowisk naturalnych, ich przetwarzania i wykorzystywania, krystalicznie czyste tereny i bujna, praktycznie dzika roślinność, czynią Podlasie sercem polskiego zielarstwa.

Dary Natury

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Cena:5,99 zł