zdrowy kiełek
OregaKap Olej z Oregano 30ml Flos Zobacz większe

OregaKap Olej z Oregano 30ml Flos

Suplement Diety

* naturalny antybiotyk

* na odporność

* kuracje oczyszczające z grzybów Candida- grzybica systemowa lub grzybica paznokci

* na trawienie

* zapalenie dziąseł

* zapalenie oskrzeli

* podgłośniowe zapalenie krtani

* zapalenie zatok przynosowych

Składniki: Oliwa z oliwek (Extra Virgin Olive Oil) – 70 %; olejek z oregano (Oregano Oil) – 30 % (standaryzowany na zawartość karwakrolu – min 78%) 

Sposób użycia: Spożywać jedynie rozcieńczony! Dobrze rozmieszać przed spożyciem. Nie spożywać na czczo. Pić 4 krople produktu rozcieńczonego w 1/3 szklanki wody, herbaty lub soku (najlepiej pomidorowego lub wielowarzywnego) 3 razy dziennie (porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia). Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. W przypadku jakichkolwiek dolegliwości żołądkowych zaprzestać spożywania produktu lub obniżyć porcję. 

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia (12 kropli = 0,3 ml = 0,3 g) zawiera: Oliwa z oliwek 0,21 ml/0,21 g, olejek z oregano 0,09 ml/0,09 g – w tym karwakol 0,07 ml/0,07 g 

Uwagi: Nie spożywać w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Kobiety w ciąży i karmiące piersią oraz osoby zażywające regularnie leki powinni skonsultować się z lekarzem przed zażyciem produktu. 

Podmiot konfekcjonujący i dystrybuujący: Zakład Konfekcjonowania Ziół Flos Elżbieta i Jan Głąb spółka jawna 
98-345 Mokrsko 118 

Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Chronić od światła. 

Objętość netto: 30 ml

Więcej szczegółów

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

Cena:35,20 zł

_ +