zdrowy kiełek
Kwas Kaprylowy 600mg 60kaps. Swanson Zobacz większe

Kwas Kaprylowy 600mg 60kaps. Swanson

Suplement Diety

Kwas kaprylowy renomowanej firmy Swanson.

Wartość odżywcza w 1 kapsułce:

Kalorie 10 kcal/42kJ,

Tłuszcze ogółem 1 g

Kwas kaprylowy (ze średniołańcuchowych trójglicerydów, 1gram) 600mg

Składniki: kwas kaprylowy, żelatyna (otoczka kapsułki), gliceryna (substancja utrzymująca wilgotność), woda oczyszczona.

Sposób użycia: Jedna kapsułka dwa razy dziennie przed jedzeniem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Producent: Swanson Health Products Fargo, ND 58108

Informacje o producencie: Firma Swanson Health Products została założona w 1969 roku, jako wynik marzenia jednego człowieka o obdarowaniu całego świata dobrym zdrowiem. Do dzisiaj Firma kontynuując to marzenie, dociera do milionów ludzi świadomych swojego zdrowia w Stanach Zjednoczonych oraz na całym świecie. Swanson Health Products jest dumne ze swoich produktów i robi wszystko aby klienci byli w pełni zadowoleni. Te działania są czynione od początku istnienia firmy i przyniosły jej wiele splendoru oraz rzesze stałych, powracających klientów. Firma Swanson Health Products stara się aby: Cena produktu była możliwie najniższa. Czystość i Skuteczność była na jak najwyższym poziomie. Od kiedy firma szczyci się certyfikatem Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) składniki są testowane na różnych etapach całego procesu produkcji w celu sprawdzenia czystości i mocy a gotowe produkty są badane przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia że, to co na etykiecie to jest w produkcie.

 WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR W POLSCE:

Pro Sport Majdaniec Filarski sp. k. ul. Południowa 33a 71-001

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

Cena:45,99 zł

_ +