zdrowy kiełek
Obniżka! Zeolit Detox Plus Bentonit 240kaps. Zobacz większe

Zeolit Detox Plus Bentonit 240kaps. Java Med

Zeolit Detox + Bentonit 240 szt Aktywny Klinoptylolit Najdorbniejszy Na Rynku 2-6μm


Zeolit Detox plus Bentonit 2-6 mikrometra to najdrobniejszy zeolit i bentonit, a ich rozmiar ma ogromne znaczenie - ta wielkość jest idealna do absorpcji metali ciężkich ponadto ma on farmaceutyczną czystość kontrolowaną przez cały proces wytwarzania.

Skład: Mikronizowany i aktywowany Zeolit klinoptylolit i Bentonit montmorylonit.

Zeolit jest to jeden z najważniejszych minerałów na naszej planecie - ma tysiąc zastosowań - głównie oczyszczające z metali ciężkich i mineralizujące.

Produkt wytworzony zgodnie z normami jakościowymi ISO 13485 gwarantuje farmaceutyczną czystość co w przypadku zeolitów jest kluczowe, ponieważ chłonie on ze środowiska dodatnio naładowane substancje takie jak, bakterie, wirusy, grzyby, metale ciężkie, związku amonowe i tym podobne.

Zeolit Detox 2-6mikrometra to najdrobniejszy zeolit na rynku a jego rozmiar ma ogromne znaczenie - ta wialkość jest idealna ponadto ma on farmaceutyczną czystość kontrolowaną przez cały proces wytwarzania.

1 gram aktywowanego i mikronizowanego zeolitu i bentonitu ma powierzchnię 25-100 gramów zwykłego zeolitu.

ZEOLIT KLINOPTYLOLIT to  skuteczne  i  naturalne rozwiązanie
w walce z toksynami środowiskowymi.

ZAWARTOŚĆ: mikronizowany, aktywowany tribomechanicznie zeolit klinoptylolit i bentonit montmorylonit.

CEL:  redukcja   zanieczyszczenia   poprzez  fizyczne  wiązanie  rtęci,  ołowiu,  kadmu, amonu  i  innych metali ciężkich. Dostarczanie niezbędnych   minerałów, zwłaszcza  krzemu. Zeolit i bentonit skutecznie zbierają zanieczyszczenia z powierzchni naturalnych.

UŻYCIE: 3 kapsułki na 200ml wody.
Od 1 do 3 razy dziennie.

SPOSÓB DZIAŁANIA:
Ze względu na  wiązanie (absorpcję)  metali  ciężkich  (rtęci, ołowiu,  kadmu) i amonu, zeolit  może być   stosowany w celu zmniejszenia ilości amonu i metali ciężkich. Zeolit Detox to ponadto naturalne źródło cennych minerałów o wysokiej czystości.
Nie posiada żadnych efektów ubocznych.
3 kapsułki jakościowo odpowiadają 1 miarce tj około 3g.

PRZEZNACZENIE: Środek pochłaniający wilgoć i zanieczyszczenia, w tym toksyny środowiskowe.
Zastosowanie i przeznaczenie ze względu na wszechstronność produktu pozostaje w gestii nabywcy. Głównie stosuje się do usunięcia zanieczyszczeń z powierzchni naturalnych. Proszek w bezpośrednim kontakcie, po rozpuszczeniu kapsułki celulozowej zaczyna aktywnie wiązać zanieczyszczenia. Struktura nie pozwala dodatnio naładowanym cząstkom opuścić struktur zeolitu i bentonitu.

Przechowywanie:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Zamknij opakowanie po każdym zastosowaniu. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Nie należy stosować po upływie terminu ważności.
Utylizacja: zawartość i opakowanie można wyrzucić wraz z odpadami domowymi.

Informacja: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane małym dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym.

Producent: VEGA IT Sp. z o.o. Żeromskiego 27, 88-220 Osięciny

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

Cena:143,99 zł

-10%

159,99 zł

_ +

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i aktualnymi promocjami?

Zapisz się do newslettera