zdrowy kiełek
KRĄŻKI KUKURYDZIANE Z QUINOA BEZGLUTENOWE BIO 50 g - FIORENTINI Zobacz większe

KRĄŻKI KUKURYDZIANE (chrupkie) Z QUINOA BEZGLUTENOWE BIO 50 g - FIORENTINI

BEZGLUTENOWE

Pyszne chrupiące krążki z pożywnej komosy ryżowej i kukurydzy.

GLUFREE.png

SKŁADNIKI:
kukurydza* (77,3%), olej kukurydziany*, quinoa* (10%), sól morska (*certyfikowany składnik ekologiczny)

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna 1777 kJ / 421 kcal
Tłuszcz: 9,2 g;
w tym kwasy nasycone: 1,2 g;
Węglowodany: 76,9 g;
w tym cukry: 0,7 g;
Białko: 6,7 g;
Sól: 1,9 g

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu

Nasza historia zaczyna się w Turynie w 1918 roku w sklepie spożywczym Leonildo, potem, dzięki jego synowi Vittorio, zaczęto sprzedawać jak na tamte czasy dosyć egzotyczne produkty o dziwnych nazwach i jeszcze dziwniejszych smakach i zapachach, jak na przykład kuskus i podpłomyki. Dzięki Roberto i Adrianie Fiorentini w połowie lat siedemdziesiątych firma osiągnęła swój pierwszy punkt zwrotny. Przekształcono się wtedy z klepu specjalistycznego w hurtownię. Od 2002 roku firma produkuje żywność ekologiczną o silnych konotacjach zdrowotnych, alternatywy dla typowego chleba, przekąski i krakersy z ekspandowanych zbóż.

Badania nad smakiem i lekkością kontynuują Fabrizia i Simona, którzy reprezentują już czwarte pokolenie rodzinnej firmy.

FIORENTINI

Dystrybutor:

Firma BIO PLANET to ceniony na rynku dystrybutor suszonych owoców i warzyw, jak również dostawca ziół jednorodnych i wysokiej jakości mieszanek ziołowych. Oferta marki skupia się wokół dwóch linii produktów – BIO PLANET oraz SUPERFOODS. Pierwsza kategoria obejmuje syropy, mieszanki ziołowe, a także suszone owoce i warzywa. Pochodzą one z ekologicznych upraw, na których nie stosuje się jakichkolwiek pestycydów i innych środków chemicznych, które są szkodliwe dla człowieka i środowiska. Produkty tego typu są całkowicie bezpieczne i zaspokajają niezbędną codzienną dawkę mikroelementów.


Adres biura, magazynu oraz adres korespondencyjny:
Fabryczna 9B, 05-084 Leszno k. Warszawy

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

Cena:4,41 zł

_ +