zdrowy kiełek
Natura Biała Szałwia- Kadzidło Pęczek 20g Zobacz większe

Natura Biała Szałwia- Kadzidło Pęczek 25g

NATURA BIAŁA SZAŁWIA- KADZIDŁO PĘCZEK 20G


Szałwia biała to roślina pochodząca z południowo-zachodniej części Stanów Zjednoczonych. Posiada ona wysokie łodygi oraz białe liście, rośnie na suchych terenach gdzie jest mnóstwo światła słonecznego. Od wieków szałwia ta używana jest jako kadzidło w rozmaitych ceremoniach, skąd jej podnazwa – szałwia ceremonialna.

Roślina posiada nie tylko walory zapachowe, lecz także uzdrawiające. Rdzenni amerykanie leczyli szałwią kaszel, przeziębienia oraz dodawali do kąpieli leczniczych. Dym z liści szałwii służył do odkażania domów oraz oczyszczania powietrza.

Idealnie oczyszcza przestrzeń, uwalnia od złych mocy, złych uczuć i niekorzystnych wpływów z zewnątrz. Wypędzania nieproszonych bytów jak i niskich energii z domostw oraz obejść. Jest również bakteriobójcza. Jeśli czujemy się zmęczeni, napięci, przytłoczeni nadmiarem problemów, albo chorowici, warto zrobić rytuał oczyszczania aury ta szałwią.

Pomaga osiągnąć długowieczność. Indiańska szałwia noszona w purpurowym woreczku pomaga zyskać mądrość.

Zgodnie z wierzeniami przynosi:

  • moc
  • mądrość
  • bystrość umysłu

Jego wspaniała woń sprzyja odczuciu nieśmiertelności oraz pomaga w dostępie do głębszej duchowej wiedzy.

Aby oczyścić dom okadzamy każde pomieszczenie, zaczynając od piwnicy, a kończymy na strychu, poruszając się przeciwnie do ruchu wskazówek zegara. W tym wypadku najlepiej uprzątnąć całe mieszkanie, okadzić je przy zamkniętych oknach, a następnie porządnie wywietrzyć wszystkie pomieszczenia.

Aby oczyścić swoją aurę okadzamy siebie w kierunku od ziemi do głowy, po bokach oraz z tyłu i przodu ciała, zataczając lewoskrętne koła w miejscach głównych czakr (również możemy użyć liczby 7 obrotów przy każdej czakrze). Okadzanie człowieka to też “kąpiel w dymie”, ważne żeby przed tym zabiegiem wziąć kąpiel, dobrze jest wykąpać się w wodzie z solą, wetrzeć sól w ciało odczekać kilka minut i spłukać prysznicem.

 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Cena:18,99 zł

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i aktualnymi promocjami?

Zapisz się do newslettera