zdrowy kiełek
Asz Sekrety Zielnika Ostropest Plamisty Mielony 200g Zobacz większe

Asz Sekrety Zielnika Ostropest Plamisty Mielony 200g

ASZ SEKRETY ZIELNIKA OSTROPEST PLAMISTY MIELONY 200G

Ostropest plamisty jest doskonałą rośliną, która pomoże w dolegliwościach wątrobowych, regenerując ją i pobudzając do wydzielania żółci. Ostropest plamisty chroni przed powstawaniem marskości wątroby.

Ogromne doświadczenie zakonników, długotrwałe praktyki, zajmowanie się uprawą, zbieractwem, a także pogłębianiem wiedzy o ziołach i ich wszechstronnych zastosowaniach w zderzeniu ze współczesnością, podpowiada jak pogodzić te dwa odrębne światy.
Proponujemy magię zielarstwa nie tę odmierzoną "szczyptą" lecz precyzyjnie dobraną, zważoną mieszankę ziół i suszonych owoców. Zioła i owoce pochodzą z czystych nieskażonych terenów, niektóre posiadają certyfikat ekologiczny.

Zawarte w ostropeście substancje aktywne (sylimaryna) stymulują regenerację wątroby, pobudzają wydzielanie żółci. Ostropest działa przeciwzapalnie, zapobiega marskości. Ponadto chroni wątrobę i nerki przed stłuszczeniem oraz obniża poziom cholesterolu. Ma zastosowanie zarówno profilaktycznie (np. podaje się go ludziom pracującym w oparach substancji chemicznych i napromieniowaniu), jak i lecznicze. Chroni wątrobę przed  truciznami (alkohol, dwusiarczek węgla, pestycydy). Jest nieszkodliwy  dla kobiet ciężarnych i karmiących.

Sposób użycia: Spożyć po jednej łyżeczce 3 razy dziennie, popijając wodą, herbatą lub sokiem.

Skład: ostropest plamisty 100%

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

Cena:7,00 zł

_ +