zdrowy kiełek
Zioło-Piast Floradix Magnez 250ml Płyn Zobacz większe

Zioło-Piast Floradix Magnez 250ml Płyn

ZIOŁO-PIAST FLORADIX MAGNEZ 250ML

Składniki: Zawiera ekstrakty ziołowe i koncentraty soków owocowych. Magnez jest ważnym składnikiem, który pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz układu  nerwowego. Pomaga również w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.

Dla kogo? Jest szczególnie korzystny dla sportowców, osób ciężko pracujących fizycznie i umysłowo oraz osób z nadmierną potliwością.

Zalety: Produkt zawiera tylko wyselekcjonowane najlepsze surowce roślinne i naturalne soki owocowe, bez alkoholu i substancji konserwujących. Płynna formuła zapewnia optymalne wchłanianie.

Floradix Magnez – silne mięśnie
Floradix Magnez w płynnej formule jest łatwy do spożycia i pozwala zapewnić właściwe przyswojenie magnezu. Rozpuszczone w Floradix Magnez składniki są łatwiej i szybciej przyswajane niż te zawarte w tabletkach.

Magnez jest ważnym składnikiem, który pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz układu nerwowego. Pomaga również w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.
Produkt jest całkowicie naturalny. nie zawiera alkoholu, syntetycznych substancji konserwujących, barwników i sztucznych środkówaromatyzujących.

Nie zawiera również laktozy i drożdży oraz jest odpowiedni dla wegetarian. Produkt bezglutenowy.

Zalecana do spożycia porcja dzienna:Dorośli i dzieci powyżej 12roku życia: 20 ml raz dziennie przed posiłkiem.Dzieci między 6 12 rokiem życia: 10 ml raz dziennie.Dzieci między 3 5 rokiem życia: 5 ml raz dziennie

Składniki:Kompozycja koncentratów soków owocowych (37 %): woda, ananas, gruszka, mango,morela,ekstrakt z karobu,winogrono,cytryna,jabłko. Ziołowy wyciąg wodny (34 %):kwiat rumianku(Matricaria recutita), owoc kopru włoskiego(Foeniculum vulgare), skórka gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium), marchew (Daucus carota),liście szpinaku(Spinacia oleracea). Pozostałe składniki: glukonian magnezu, miód, cytrynian magnezu, aromaty naturalne.

Ważne!!! Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji dziennej.Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia.Nie pić bezpośrednio z butelki. Produkt nie zawiera alkoholu, substancji dodatkowych w tym konserwujących.Aby zapobiec zepsuciu, otwartą butelkę należy zamknąć natychmiast po użyciu i umieścić w lodówce.Po otwarciu produkt powinien być zużyty w ciągu 4 tygodni.Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.Przechowywać nieotwartą butelkę w chłodnym i suchym miejscu (525°C)

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Cena:41,99 zł

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i aktualnymi promocjami?

Zapisz się do newslettera