zdrowy kiełek
PUKKA Ekologiczny Sok z Aloesu 1L Zobacz większe

PUKKA Ekologiczny Sok z Aloesu 1L

PUKKA Sok z aloesu jest uważany przez Ayurvedę za jeden z najbardziej odmładzających eliksirów. Aloes odżywia skórę i wspomaga trawienie.

Dlaczego Ekologiczny Sok z Aloesu Pukka?

Do produkcji używany jest wyłącznie żel z wewnętrznej części liścia, dzięki czemu zachowane zostają składniki odżywcze i pożyteczny błonnik. Zawiera wyjątkowo wysoki poziom pożytecznych polisacharydów z gwarantowanym minimum 1000mg/l. Polisacharydy aloesowe w szczególny sposób nawilżają stawy, mózg, układ nerwowy i skórę. Aloesowe polisacharydy mają także działanie immunomodulujące. Umożliwiają układowi odpornościowemu walkę z z przewlekłymi infekcjami wirusowymi, bakteryjnymi i grzybiczymi. Aloes pomaga na wszystkie schorzenia układu trawiennego, potrafi wspomóc organizm w procesie rekonwalescencji po przebytych chorobach, jak np. zapalenie okrężnicy, wrzody żołądka czy zespół drażliwego jelita.Polisacharydy aloesowe działają łagodząco na układ trawienny. Sok z aloesu firmy Pukka jest przyjemny w smaku. Nie zawiera: żadnych koncentratów soku aloesowego, wody, sztucznych smaków, słodzików ani zagęszczaczy.

Sposób użycia: 3-6 łyżeczek ( 45-90 ml) dziennie przed posiłkiem.

Dzieci 2-12 lat 2 łyżeczki ( 30 ml) dziennie. WSTRZĄŚNIJ PRZED UŻYCIEM Odpowiedni dla Wegan i Wegetarian. Stosowanie w trakcie ciaży: po konsultacji z lekarzem

5.jpg

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Cena:128,00 zł

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i aktualnymi promocjami?

Zapisz się do newslettera