zdrowy kiełek
Fushi Vegan Biotic Balance 90 kapsułek Zobacz większe

Fushi Vegan Biotic Balance 90 kapsułek

Kompleks Vegan Biotic Balance zawiera mieszankę pożytecznych bakterii dostarcza 10 miliardów cfu w dawce 3 tabletek.

Bakterie w naszej mieszance zawierają kluczowe korzystne dla naszego zdrowia szczepy, zwykle spotykane w fermentowanych produktach spożywczych, takich jak kefir:

Lactobacillus acidophilus,

Bifidobacterium bifidum,

Streptococcus thermophilus,

Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus,

Lactobacillus helveticus,

Kompleks Fushi zawiera fruktooligosacharyd (FOS) -  rozpuszczalny błonnik, który sprzyja rozwojowi przyjaznych bakterii w jelitach.

Produkt zawiera również witaminę C, która może pomóc w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu energii z pożywienia oraz w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego.


Produkty Fushi są całkowicie wolne od wypełniaczy, środków wiążących i wypełniających oraz szkodliwych substancji, których używa wiele popularnych marek. Są przyjazne dla wegetarian i profesjonalnie skomponowane, ze 100% czystymi składnikami aktywnymi w dostępnej biologicznie formie dla najlepszego wchłaniania.

O Fushi
Fushi Wellbeing ma etyczną akredytację i została nagrodzona przez Ethical Organisation za zaangażowanie w ograniczanie marnotrawstwa środowiska, zanieczyszczenia, pracy dzieci, badań na zwierzętach i innych nieuczciwych praktyk handlowych. Wierzymy, że jesteśmy uczciwi wobec naszych klientów, życzliwi wobec naszej planety i odpowiedzialni za nasze działania. Fushi wspiera kampanię „Tree for Eternity”, przeznaczając część swoich zysków na Tree Aid, brytyjską organizację charytatywną, która wykorzystuje drzewa w celu zmniejszenia ubóstwa i promowania samodzielności w niektórych z najbiedniejszych regionów  Afryki.

Nasza historia:
Fushi  znaczy „życie wieczne”lub "długie życie".Nasza historia zaczęła się od połączonego dziedzictwa kulturowego Rannesha i Rii oraz Ajurwedyjskich przepisów rodzinnych przekazanych przez ich dziadków, którzy mieszali oleje , napary i zioła, aby stworzyć naturalne lekarstwa.

Inspirowani oryginalnymi recepturami i ręcznym mieszaniem składników w naszej Londyńskiej manufakturze, nadal budujemy silne relacje z naszymi partnerami, aby dostarczać czyste, starannie tworzone, wysokiej jakości produkty, które poprawiają samopoczucie naszych klientów.

Fushi

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

Cena:89,00 zł

_ +

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i aktualnymi promocjami?

Zapisz się do newslettera