zdrowy kiełek
Silica Complex 500mg 90tabl. NOW Zobacz większe

Silica Complex 500mg 90tabl. NOW

Silica Complex - to wyjątkowa kompozycja związków mineralnych, witamin i ziół będących podstawą dla wzrostu, życia i regeneracji komórek. Taki suplement przyda nam się w okresie osłabienia stanu włosów, skóry i paznokci. Preparat zawiera odpowiednią ilość wapnia, żelaza i krzemu - składników poprawiających kondycję i proces odnowy skóry, wzmacniających paznokcie oraz zapobiegających ich łamliwości.

NOW Silica complex uzyskany ze 100% ekstraktu ze skrzypu polnego, dokładnie sprawdzany pod względem czystości i mocy stanowi unikalną i synergiczną mieszankę substancji odżywczych która może poprawić jakość tych składników bogatych w białka i ważnych dla naturalnego piękna Szczególnie, dzięki obecności krzemu, który zapewnia odpowiednią wilgotność w obrębie tkanki łącznej, skóra staje się gładka, elastyczna i bardziej odporna na zmarszczki. Jego działanie skutecznie wspomagają wapń, cynk i mangan które nie tylko niwelują oznaki przedwczesnego starzenia się, ale także korygują niedobory barwnika we włosach i skórze, zapobiegając siwieniu i pojawianiu się plam skórnych.

Właściwości:

* przyspiesza procesy wzrostu i odnowy włosów i naskórka,

* zapobiega kruchości paznokci oraz nadmiernemu rozszerzaniu naczyń włosowatych odgrywających istotną rolę w regulowaniu procesów rogowacenia

Składniki:

Wapń: ma korzystny wpływ na skórę: zagęszcza naskórek i odbudowuje jego zdolności podtrzymujące, umacnia spoistość komórek, zapobiega wiotczeniu poprzez wzmocnienie tkanki podskórnej

Cynk: „pierwiastek piękna”. Poprawia wygląd i koloryt skóry, a także bierze czynny udział w przetwarzaniu kwasów tłuszczowych, co ma wpływ na proces regeneracji.

Mangan: Niedobory manganu powodują suchą, popękaną skórę Skrzyp polny: powstrzymuje wypadanie i siwienie włosów oraz zapobiega łamaniu i rozdwajaniu się paznokci.

Krzem: wzmacnia włosy i paznokcie, przeciwdziała wypadaniu włosów i procesom tworzenia się zmarszczek.

Owies zwyczajny: wpływa na utrzymanie dobrego stanu naczyń krwionośnych, narządów wewnętrznych, skóry, paznokci i włosów.

Popiół wulkaniczny: popiół wulkaniczny, wydobywany z głębi ziemi, suszony na słońcu i rozdrabniany. Ze względu na działanie wygładzające i oczyszczające stosuje się ją do pielęgnacji skóry, szczególnie trądzikowej.

Bor: wzmaga procesy mineralizacji kości, zwiększa masę mięśni, zapobiega utracie wapnia z kości, zmniejsza utratę magnezu.

Nazwa preparatu: Silica Complex

Opakowanie: 90 tabletek

Dawka dzienna: 3 tabletki Zawartość w 1 tabletce zaw: Wapń (chellat aminokwasowy) 50mg, Cynk (chellat aminokwasowy) 5mg, Mangan (chellat aminokwasowy) 2mg, Skrzyp polny (ekstrakt 4:1) 500mg, Krzem (ekstrakt skrzypu polnego) 40mg, Owies zwyczajny 100mg, Popiół wulkaniczny 10mg, Bor 1mg.

Sposób użycia: 1 tabletka 1 do 3 razy dziennie w trakcie posiłku.

Zawartość: 90 tabletek

Producent: NOW Foods, 395 S Glen Ellynn Road Bloomingedale, Il 60108, USA

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Cena:59,42 zł

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i aktualnymi promocjami?

Zapisz się do newslettera