zdrowy kiełek
G&G Węgiel C60 90 kapsułek Zobacz większe

G&G Węgiel C60 90 kapsułek

Węgiel C60 Szklane opakowanie

Suplement Diety

  • 30 dniowa suplementacja
  • Czysty węgiel drzewny z fulerenem C60

 

WĘGIEL C60
Czysty węgiel drzewny z dodatkiem węgla  C60, zapewnia najwyższej jakości produkt. GG Węgiel  C60 jest mielony i produkowany zgodnie z najwyższymi standardami przydatnymi do utrzymania zrównoważonego poziomu pH i zawierającego fuleren węgla-60. GG Węgiel drzewny C60 jest w kapsułkach z celulozy roślinnej.

Węgiel C60 jest zamknięty w  kapsułce z roślinnej celulozy. Nie dodajemy żadnych substancji wiążących ,wypełniających , glazurujących. Kapsułka z roślinnej celulozy naturalnie rozkłada się  w kwasie żołądkowym, zapewniając wchłanianie składników odżywczych przez organizm podczas trawienia.

Skład produktu

Składniki: węgiel C60, hydroksypropylmetyloceluloza (otoczka kapsułki),

 

Składnik aktywny                                                           1 kapsułka          3kapsułki               *%RWS

Węgiel C60                                                                        350 mg                 1050 mg                       -

*RWS – Referencyjna Wartość Spożycia

Sposób użycia:  1 -3  kapsułki  dziennie popijając wodą : Nie przekraczać maksymalnej ilości 3 porcji (3 kapsułek  ) dziennie. Nie jest zalecane stosowanie preparatu długoterminowo.

G&G

Więcej szczegółów

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

Cena:58,00 zł

_ +

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą i aktualnymi promocjami?

Zapisz się do newslettera